Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy az emberek azért vesznek iPhone-t, mert státuszszimbólum?

Figyelt kérdés
Emellett, ha a fentit elítéled, gondolj arra, hogy te is vettél már valamit drágábban, ami egy csak külsőre ugyanolyan tárgy.

2012. ápr. 24. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

[link]

ez van :D

2012. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ez így igaz.Státuszszimbólum.
2012. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedre a válasz: igen, szerintem a legtöbben csak azért.
2012. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én ha veszek valamit akkor azért veszem meg mert tetszik. Persze odafigyelek a minőségre is, és nem kell feltétlenül drágának lennie. (Bár az megint más kérdés, hogy kinek mi a drága) Egyébként nekem is Iphone-om van, de ezt nem én vettem, hanem a családból az egyik illető akkor tervezett egy másik telefont beszerezni, az Iphone-t pedig nekem adta. Neki más más telefonja van, én pedig megörököltem az Iphone-t
2012. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
érdekes
2012. ápr. 24. 23:12
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Az a véleményem, hogy jól teszik, semmi közöm hozzá, kedves egészségükre.
2012. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
mi az az iphone?
2012. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Irigykedünk, mi? :)
2012. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Ez ugyanolyan mint a kocsiknál."minek neked Audi A4 amikor a Vectra is tudja ugyanazt?és még olcsóbb is"Azért mert az Audi tetszik , jobb minőségű , és jobban tetszik a külső-belső dizájn.Meg egy Audi mégiscsak Audi , nagy múltú német precíz gépjármű.

Az ember jobban érzi magát 2 tonna német acél között mint egy konzervdoboz Suzukiban.

2012. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

10-ből 8 ki sem tudja használni egy iPhone tudását, hiszen nyálverésből vette meg. Szinte "bűn" bármilyen király telefont csak netezésre, zenehallgatásra használni, mikor ennél sokkal többre képes.


Én 2 olyan ember ismerek az ismerőseim közül, akiknek valóban szükségük van egy ilyen felsőkategóriás telefonra és állandó elérhetőségre a munkájuk miatt (pilóták).

2012. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!