Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért terjed Magyarországon...

Miért terjed Magyarországon ennyire ez a szánalmas szokás, hogy a tini libák önmagukról csinálnak több száz képet a fürdőszoba vagy a diszkók WC-jében?!

Figyelt kérdés
Oké, hogy a magyarok mindenben a sor végén kullognak, de legalább a hülyeségekben igyekszünk kiemelkedőt alkotni?!

2012. júl. 30. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintakövetés. Másról sem szól a modern ember élete. Ezek a lányok nem bűnösök, hanem agymosottak.
2012. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem visszajelzést várnak a kinézetükkel kapcsolatban, illetve ez valamiféle divat lett. Én sem látom értelmét a dolognak. Régen a fényképkészítés valami tényleg fontos, megörökítendő dologra volt használatos.
2012. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amugy tinikorban (kb. 11-18 eves korig) ez termeszetes:)
2012. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert az önkioldót beállítani már magas nekik.
2012. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ÉN áruházbudis képeket látok az ismerősöknél. Nem is tinik, sokuk velem egykorú, 25 körül van. Elég szánalmasnak tartom. Pózolj budival... Amúgy az oroszok sem panaszkodhatnak, keress rá, hogy orosz facebook képek, ott is vannak igazi gyöngyszemek.
2012. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden országban ezt csinálják.
2012. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magyar képek között még nem láttam olyat, hogy bikiniben belefekszenek egy kádba, amibe egy rakat halat raknak. Nem guppikat, hanem jó nagy sütnivalókat.
2012. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azt birom mikor fürdőszobában, napszemüvegben..és nem csak a lányok :D
2012. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem magyar találmány. Mi (már aki) csak átvettük.
2012. aug. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!