Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek ha a szomszédok...

Mit tegyek ha a szomszédok zajonganak, sikítoznak éjszaka a kertben, és még az ablakot sem tudom kinyitni?

Figyelt kérdés

Ez a család kb 1 éve költözött ide egy kertvárosi részre Budapesten, 2 napja (éjszaka) kiabálás és sikítozás miatt visszhangzik a környék, és valamikor nappal hangosan nyomatják a zenét. Ez egy rendes környék itt mindig csend volt, de mióta ezek ide költöztek mindig van valami lárma ami tőlük jön. Hogyan adhatnám vagy adhatnánk a tudtukra, szép szóval pofa be? :) Én is voltam már itt-ott kerti partyn, de nem sikítoztunk úgy mint a fürdős krvák az éjszaka kellős közepén.


Minden választ szívesen elolvasok és fontolóra veszek, hiszen gondolom nektek is van hasonló szomszéd ha nem kertes környezetben, de társasházi viszonylatban.



#szomszéd #zaj #zajongás #kertes ház #zavaró szomszédok
2012. aug. 3. 03:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ők csend és birtok háborítást követnek el ,mindkét tevékenység a nap 24 órájában elkövethető.Ezért ha kihívod a rendőrséget,akkor ők fölszólítják őket,hogy fejezzék be a törvénysértést . Megszünt az este 10 és reggel 6 közötti kategória.
2012. aug. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tőszomszédok ill. kertszomszédok vagytok-e?

Megismerkedtetek-e már egymással?

Beszélgettek-e?

Mert ez lenne szerintem az első lépés, nem rögtön a rendőrség kihívása.

Hát a többi szomszéddal, kertszomszéddal mi a helyzet?

2012. aug. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én két évig könyörögtem a szomszédomnak,próbáltam szép szóval elérni,hogy ne csapjanak zajt,hetente csokit-cukrot vettem a gyerekeinek,hogy ne annyira rugdossák a plafonomat,hogy hulljon a vakolat ,

-semmi eredménye nem volt,

egyik este fél 10 körül kihívtam rájuk a rendőröket,bement hozzájuk a két fegyveres fekete ruhás rendőr,átnézték a lakásukat,hogy mégis mivel-hogyan csapnak indokolatlanul zajt,és elmentek ,

-azóta KUSS van !

2012. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok egy ember szerető barátkozós típus, akkor ha kiérdemel valaki valamit :)

Nagyon morcos tudok lenni ha nem hagy valaki aludni, akkor szinte ölni tudok.

De igazából az zavar, hogy mint az ovodás kis lányok úgy sikítoznak önfeledten az éjszaka közepén, mint ha nem is lennének szomszédok. Lenne hozzájuk pár szép szavam, de nem akarok senkit megbátani, szóval majd ha megint idegesít valami jól rájuk kiabálok, mert ha elfolytjuk a haragot az nem egészséges :D

Elileg a ház valami volt rendőr csávóé, de nem vagyok benne biztos, hogy ő is most itthon lenne. Legfeljebb a rendőrségnek azt mondom hogy drogot fogyasztanak, és kész.

2012. aug. 3. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!