Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem zavar az INDEX.hu...

Csak engem zavar az INDEX.hu etikátlan írásai, melyben trágár szavakat használ?

Figyelt kérdés

pl. "ugyanis a második részben az avatár megtanult ugrani, és hiába szorítjuk be sokat látott sokobanosként a ház mögé a kis köcsögöt, bárhonnan kiszabadul."

" A különbség mellbevágó, elsősorban inkább amiatt, hogy szembesültem vele, mekkora halom szarral töltöttem el naponta órákat."


Szerintem ilyet nem kellene hogy leírjon egy online újság vagy mi a fene...



2012. szept. 8. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Számomra is zavaró.
2012. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

engem is zavar.

nyilván lesz olyan kommentelő, aki majd megkérdezi, hogy akkor miért olvasod. Én azért olvasgatom, mert vannak érdekes témák, de ha kulturáltabban fogalmaznának, akkor még többet olvasgatnám.

2012. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért olvasom inkább a kucun.info-t, v Szentkoronát. Az Index a hazai Fox News..
2012. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajjaj. ha ki irja a káromkodást, már törvényt szegett
2012. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!