Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek szabad a rákkal...

Szerintetek szabad a rákkal viccelődni? Vagy az gonosz dolog?

Figyelt kérdés

Én nagyon gyakran használom ezt a szót , általában így:

"a rák vigyen el máma"

"hogy kapnál szívrákot te!"

" a rák emésszen el erről a világról"


stb

ja és nem vagyok roma! (sajnos ők is használják ezt a szót)



2012. okt. 14. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem,ezzel nem szabad viccelni,és én sose mondanék ilyeneket.
2012. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem esne valami jól mert mamám nem rég halt meg rákban, de használd nyugodtan. Mindenki maga dönti el hogy mennyire akar tahó lenni ;)
2012. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

"Vagy az gonosz dolog?"

nem az nagyon aranyos dolog,így szoktuk egymást dícsérni.... -_-

és ezt a szókincset jobb ,ha nagyon gyorsan elfelejted,mert nagyon elásod magad a föld alá,ha ezt értelmes ember hallja....ráadásul még,ha NÖ is vagy...de férfitól,uganaz az undor fog el,ha így beszél...

az ilyen emberek nincsenek tudatukban mit is beszélnek...

:( sajnos ma már nem csak a romák mondják ezt,hanem a primitív,tanulatlan emberek...és ráadásul gyakran is használod? Nem gondoltál még arra,hogy egy kicsit nöisebb legyél,tanulj valami más szókincset? A franc vigyen el,azért mégsem hangzik,olyan tökösen?Vagy az nem divat már?

A rákkal viccelödni,másoknak azt kívánni szerinted szép dolog???

Hova halad ez a világ???

2012. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ahogy használod az nem viccelődés,hanem szitkozódás és szerintem eléggé taplón hangzik ezekben a formákban, ahogy leírtad a mondatokat kapásból Győzike ugrott be

de ha neked így esik jól...

2012. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
82%

2.vagyok:

és egyébként van még fogad? nem verték még ki?

"ja és nem vagyok roma! (sajnos ők is használják ezt a szót" - nem tévedésben vagy,hogy ezt a romák használják...a tudatlanok,semmirenemvaló emberek erösködnek ilyen szavakkal,és azthiszik,hogy ezzel elérik az akaratukat,más okosabbaknál....

2012. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Nah ez jó kérdés.

Énis sokat szoktam használni de nem más emberekre mondom csak mikor dühös vagyok.

Pl ha valamiből már elegem van akkor azt mondom a rák egye már meg.

Vagy ha valamibe bele fogok és sehogysem tudom megoldani azt mondom na a rák így egye meg ahogy van.

Vagy ha valaki valami fárasztó kérdést tesz fel a rákot érdekli.

A lényeg hogy emberre nem mondom rá a rákos szövegeket.

Am nagyon hamar rá lehet szokni erre a szövegre és nagyon nehéz leszokni rolla.xD

2012. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az AIDS-szel is viccelődnek, ugyanaz a szint, csak az az éretlen prepubertáskori kisiskolások szórakozása, az "rák" meg a cigányok nyelvezetére jellemző. Nem mintha akik használják, tudnák mit jelent.
2012. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A sajátoddal viccelődhetsz, de egyébként nem szép dolog.
2012. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy szó. Mint a fene enne meg, bu*ulj meg, h*lyülj meg. Semmi különös nincs benne.
2012. dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!