Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szokás venni ajándékba...

Mit szokás venni ajándékba egy főiskolai tanárnőnek?

Figyelt kérdés
Nála írtam a szakdolgozatomat, de emellett is egy nagyon jó embernek tartom, ezért szeretném meghálálni a segítségét valamilyen ajándékkal.
2008. máj. 23. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne olyat vegyél neki, ami a szakmájához kapcsolódik úgy értem ne tollat, határidőnaplót stb.. hanem pl nyomozd ki a hobbiját, és ahhoz kapcsoló ajádnékot adj neki. Na meg egy cserepes virágnak bizti örülne.
2008. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Vmi szép dísztárgy, váza, ékszertartó, könyv, komoly zenei cd, gyertya, stb.
2008. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet meg zenei cédét annyira nem ajánlom, mert hátha pont azt nem szereti, vagy esetleg már megvan neki. A váza sem olyan nyerő, pedagógus lakása mindig vázával van tele, anyukám is tanít, annyit kapott már, mint a fene, és a legtöbb nem is passzol a lakásba. Szerintem az a legjobb, ha kérdezősködsz egy kicsit a többi diáktársadtól, hogy nem mondott-e valamikor olyat, amiből következtetni lehet a hobbijára, vagy ilyesmi, esetleg más tanártól is kérdezhetsz. Vagy manapság nagy divat lett az élményajándék, mint pl. az "egy doboz szabadidő" (amikor te megveszel egy ilyen dobozt, és aki kapja, annak minden elintéznivalóját elintézik helyette), vagy ami szerintem nagyon aranyos ötlet, lehet rendelni Oscar díjat (tök élethű), és az lesz a talapzatára írva, amit te akarsz, csak e-mailben elküldöd (ez az: [link] ). Most ezek jutottak eszembe.
2008. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Esetleg egy vásárlási utalvány (pl. Ikea)?
2008. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Egg-gyy háom darab csokifa't!!!
2010. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!