Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jogosan voltam kiakadva?

Jogosan voltam kiakadva?

Figyelt kérdés
Egyik délelőtt az öltözőben a székre letettem a táskám mellé a nyitott energiaitalomat, és elmentem beszélni az egyik tanárommal. Mire visszamentem senki nem volt az öltözőben, mert becsengettek. A mellettem lévő csaj két tesicuccot úgy tett le, hogy kiborította az energiaitalomat. Elég ideges voltam, mert régen ittam energiaitalt (anyagiak miatt), és kiborult. Bementem a tornaterembe, és mondtam neki (és azoknak a csajoknak, akik a közelemben szoktak öltözni), hogy figyelhetnének jobban is. Mentegetőztek, hogy nem ők voltak. Amikor visszamentünk az öltözőbe, a cucc 'elárulta', hogy ki volt.

2012. dec. 8. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Jogosnak jogos, de felesleges. Mit is tudsz tenni végül is?

Kifizetteted a lányokkal? Értelmetlen, hiszen tagadják, úgysem fizetik ki. Így hiába b*szogatod őket, nem tehetsz semmit, legközelebb jobban figyelsz, ha ennyire kell megiszod azonnal, ennyi.

2012. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eltúloztad, székre mióta rakunk nyitott energiaitalt? Lehet, hogy nem látta a táskádtól.
2012. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha suliba jársz még, akkor nincs szükséged kávéra vagy energiaitalra. Meg olyan helyre raktad, ahol könnyen érheti baleset. Ilyen szempontból érthető az ingerültség, de nem jogos ^^
2012. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezen felesleges felhúznod magad, már nem varázsolhatják vissza a dobozba. Te is és a ,,bűnösök" is hibásak voltatok, de ezt már az előttem írók megmondták. Max. hívasd meg magad egy energiaitalra később ha esetleg mentek valahova. De csak kedvesen!
2012. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!