Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van értelme annak, amikor...

Van értelme annak, amikor idegesítő trollokat akarsz jobb belátásra bírni, avagy most mi van, mit tegyek ezzel?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő ez számomra, szóval amikor valaki bunkóskodik nekem és válaszolok, utólag mégis belátom, hogy talán szóba sem kellett volna állnom vele, az vezet rá, hogy szóba álljak vele, hogy az elején simán csak egy tapló idiótának tűnik, bár megsértődök, és flegma vagyok, így ez is provokálja őket. Miután mindenre (kicsit) genyón reagál, belegondolok, hogy semmi célja a beszélgetésnek, csak unatkozik vagy ilyesmi. Egyáltalán van értelme azzal erőlködni, hogy s*ggfejeket jobb belátásra bírjunk, és ezt hogy lehet kezelni?

2013. jan. 3. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Semmi értelme sincs, ne etesd.
2013. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úgy lehet kezelni, hogy átugrod, nem veszed figyelembe a hozzászólását. Lehet, direkt provokálni akar, élvezi, ha felhúzhat, te meg csak az idődet meg energiádat pocsékolod rá és még rosszul is fogod érezni magad ő meg élvezi.
2013. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

amúgy az illető az elején, egy alkalommal kedves volt, most meg rájött valami..nem tudom, nem igazán értem.

de nem is érdekel, hirtelen haragú hülyevoltam, ha valakit jobb belátásra akarok bírni, akkor ne sértődötten, nagyképűsködve tegyem, mert csak jobban provokálom:).

2013. jan. 3. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Én akkor próbálom jobb belátásra bírni őket, ha unatkozom. Tudom, hogy úgyse fog menni, de azért jó érzés néha kiosztani az idiótákat, ész érvekkel, bizonyítékokkal alátámasztani az igazamat, hovatovább elküldeni őket némely szépreményű felmenőikhez, kiknek szakmai végzettségét néhány erkölcstelenebb tevékenységgel hozzuk párhuzamba.


Ha meg idegesítenek, akkor szimplán csak hagyom őket. Hadd higyje az ostobája, hogy neki van igaza (főleg, ha nincs). Azzal, hogy én mérgelődök a tudatlanságán, meg nem lesz nekem jobb...

2013. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!