Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Ti elfogadnátok...

Lányok! Ti elfogadnátok buszon, metrón stb. apró ajándékot, kedvességet egy vadidegen fiútól? Pl. Csoki, bonbon.

Figyelt kérdés

Természetesen minden rossz szándék nélkül, csak egy kis beszélgetésért cserébe.


Szerintem a mai világban, ahol csak rohanó és anyagias emberekkel találkozni, jó és izgalmas lehet "spontán" 5-10 perces "barátságokat" kötni.

Nekem legalábbis feldobná a napom :)


Ti hogy vagytok ezzel? Nemet, kort kérek, köszönöm a válaszokat.

25/f



2013. jan. 13. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem fogadnám el, mert a mai világ gonosz, félnék hogy valami bajom lesz a csokitól v bonbontól, hallottam már olyat, hogy teleszúrták ghb-vel, aztán a csaj majdnem meghalt. Szóval nem, nem fogadnám el, és még jól el is küldeném a pasit a fenébe. Ha beszélgetni akarsz, ülj le mellé és beszélgess
2013. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Apuci azt mondta, ne fogadjak el csokit se cukrosbácsiktól.

10L (Gondolom mer apunak is magas a vércukra, ugye?)

2013. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 eNerdzsy ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért kellene beszélgetésért cserébe ajándékot adni egy idegennek?

25 éves létedre tudhatod, hogy egy beszélgetés első 5 másodpercében eldől, hogy a felek szimpatikusak e egymásnak, vagy sem.

Ha nem, akkor semmilyen ajándékkal nem lehet javítani a dolgon.

Sokkal inkább csak rontani lehet rajta, ahogy előttem is írták - mivel cukros bácsinak néznek.

2013. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen.

valóban, igazatok van. Csak azért kérdeztem, mert ma velem történt, zenét hallgattam a metrót várva s 2 idegen leány mellém állt, majd minden átmenet nélkül adtak kis csokit s az egyikükkel beszélgettem is melóba menet. Jó volt, értelmes csajszi volt, s kellemes élményként búcsúztam...

2013. jan. 13. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem. Nyelvvizsgán meg ilyesmin még esetleg, amíg kint várunk, beszélgetünk, közben eszünk stb. én is kínáltam meg így csokival másokat, de csak úgy az utcán vagy buszon biztos nem fogadnám el és én se kínálgatnám. Mondjuk hosszabb vonat- vagy repülőúton is el tudom képzelni, amikor órákat kell egymás melletti ülésen tölteni, de eddig ezzel sose volt mázlim, mindig unalmas alakok ültek mellettem, amikor egyedül utaztam.
2013. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Édességet nem, mert mi van, ha mérgezett. (Bocsi)

De ha egy könyvet akar nekem örökbe adni - lehet régi is -, akkor lehet, hogy hamarabb összebarátkozom vele.


Én amúgy mindig vonaton barátkoztam, illetve mindig a másik fél kezdett el beszélgetni. (Sokszor rajzoltam a vonaton)

2013. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ehető dolgot nem. Mondjuk lehet, hogy én vagyok túl paranoiás, de félnék, hogy mi van benne. De pl. virágot fogadtam már el... bár még mindig nem tudom, miért adták oda :P.
2013. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként 23/l.
2013. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!