Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szokás megünnepelni, amikor...

Szokás megünnepelni, amikor egy közeli rokonunk nyugdíjba megy? Családi ünnepségre gondolok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ aki nyugdíjba megy,ismerni kell hozzá!Mennyire szerette vagy volt terhes neki a munka a kollégái,főnökei,illetve mennyire lesz vagy van más elfoglaltsága a nyugdij mellett!!Van aki lelkileg belerokkan,van aki kivirul!
2009. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A munkáját nagyon szerette és a főnökeit is. Kollégákat kevésbé és az állandó stresszből, teljesítménykényszerből elege lett, főleg ezért hagyja abba. Elfoglaltsága lesz bőven, 10 hónapos az unokája :) Szóval olyan vegyes érzelmei vannak, még nem tudni, hogyan fogja viselni. Én olyan pályalezáró, új élet-kezdő összejövetelre, koccintásra gondoltam, de tényleg nem tudom szokás-e, vagy hülyén veszi ki magát mert a nyugdíjazás nem megünnepelni való dolog. Megbántani semmiképpen nem szeretném.
2009. aug. 29. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!