Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A facebook ismerőseitek...

A facebook ismerőseitek közül, minden szülinaposnak írtok?

Figyelt kérdés
...vagy csak azoknak akikkel közeli barátságban vagytok?
2013. jan. 20. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek, mert régebben mindenkit visszajelöltem, így van egy csomó ember, akit tulajdonképpen nem ismerek, mégis az ismerőseim. Ezeknek nem szoktam írni :D
2013. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyiknek se, úgyis midig elfelejtem.
2013. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek. Nem is csak azoknak, akikkel nagyon közeli barátságban vagyok (azoknak úgyis személyesen is megmondom), hanem olyanoknak is, akikkel úgy nagyjából jóban voltam, jó fejek, úgy éreztem, hogy értékelnek. Mert pl. van egy rakat volt osztálytársam, akikkel kapcsolatban már olyan szintre jutottam, hogy baromira nem érdekel, hogy vannak, mit csinálnak, mert sosem voltunk jóban.
2013. jan. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!