Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg én voltam a bunkó,...

Tényleg én voltam a bunkó, vagy ez jogos volt? (szomszéd probléma)

Figyelt kérdés

Panelba lakok, alattam egy kibírhatatlan öregasszony lakik.

A történet az, hogy az ég világon mindenért felkopog, mindenért feljön, és addig dörömböli az ajtót amíg ki nem nyitom. (nem vicc...volt h 10 percig ütötte)

- bekapcsolom MINIMÁLIS hangerőn a TV-t -> kopog hogy hangos neki

- porszívózok -> dörömböl

- fel akarok mosni vagy elmosogatni -> feljön mert nem akar beázni szerinte

-kihúzom az ágyat este, hogy megágyazzak -> kopog ezerrel


És még sorolhatnám.


Aztán amikor már vagy ötödszörre jött föl, hogy beázott és kártérítsem meg, úgy , hogy a víz közelébe nem voltam egész nap, plusz minden hülyeségért kopog, eldurrant az agyam.


Közöltem vele kiabálva, hogy vagy befejezi ezt a játszadozást, és nem rajtam veri le az unalmát (mert nyugdíjas, egész nap otthon van, ki sem mozdul) , vagy kihívom a rendőrséget zaklatásért, és akkor a börtönbe kopácsolhat.

Erre megsértődött, lebunkózott.


Igaz azóta befejezte ezt. Hála Istennek...de tényleg én voltam a bunkó?

Mert próbáltam annó kedvesen közeledni hozzá, de le se tojta.


2013. jan. 23. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Jól kezelted a nénét, de nehogy ezentúl kedvesen közeledj hozzá! Ez a típus automatikusan bocsánatkérésnek fogja értékelni, és kezdi az egészet előlről...
2013. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem voltál bunkó, jól tetted, hogy megmondtad. Ne hagyd magad!!
2013. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
Jól tetted. Én nem panelban lakok, de ha ott laknék és ilyen hülye szomszédom lenne, én is leordítanám a fejét. Ha nem ért a szép szóból, akkor mi mást tudsz csinálni?
2013. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Hasonló gonddal írtam én is nemrég, és mint kiderült nem volt az alattunk lakónak igaza! Nehogy köszönj neki a folyosón, igaza van az elsőnek. Bocsánatkérésnek fogja venni ha kedves vagy (na jó ha akarsz köszönhetsz, de ne legyen szívélyes) és előröl kezdi.
2013. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Jól tetted, bár üvöltözni nem kellett volna. Én a helyedben normális hangnemben, de komolyan megmondtam volna neki, hogy ha nem fejezi be, hívod a rendőröket zaklatásért.

Szóval a megoldás jó volt, a hangnem az lehetett volna jobb is. Igen, bunkó voltál, de ő is.

Örülj, hogy sikerült leállítani.

2013. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, csak tudod az a baj, hogy már minimum 200-szor próbáltam normálisan elmondani neki, próbáltam kedveskedni is neki.

Végtelen ideig semmit nem lehet tolerálni, pláne ha szándékosan csinálja az illető úgy, hogy már vagy ezerszer figyelmeztettem.

2013. jan. 24. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Ne furdalljon semmi.

Ahogy még sokaknak, neked is végre sikerült magadról lerúgni azt a nagyon mélyre kondicionált viselkedési formát, hogy az öregasszonyokat kizárólag a legnagyobb tisztelettel és udvariassággal szabad megközelíteni :))

Nekem egy sütisboltban elém teleportáló mamával sikerült lezárnom életemnek ezt a szakaszát :) ha ott a tekintetekkel ölhettek volna...

2013. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
80%
Én már előbb üvöltöztem volna vele..Tudom h nm igazán oldd meg semmit,de vannak akik csak abból értenek...:D
2013. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!