Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Téged nem zavar, mikor valaki...

Téged nem zavar, mikor valaki csendes helyen pl. orvosnál elkezd millió sms-t írni hangosan a telefonjával?

Figyelt kérdés

És be van állítva a telefon, hogy kattogjon minden egyes billentyű lenyomásakor.

Nem értem, miért ilyenkor jut eszükbe minden 2. ismerőseikkel smsezgetni ráadásul úgy, hogy kattogjon csak a telefon.



2013. febr. 2. 14:29
 1/5 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%
Nem. Még mindig jobb mintha hallgatni kellene milyen baromságokat beszél.
2013. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát engem nagyon zavarnak az ilyesmik.Én van hogy emiatt jó pár megállóval hamarabb leszállok a buszról.

A beszéd is marhára idegesíteni szokott.A monoton duma a telefonba...Jó egy pár percig nem zavar de utána legszívesebben nekivágnám az illetőnek a készüléket.

2013. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hangulatomtól függ. Ha rezignált és fáradt vagyok, ami mostanság gyakori, akkor zavar.
2013. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kattogás nem zavar. Inkább az, mint hogy üvöltve telefonáljon!
2013. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2013. febr. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!