Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A féfiaknak mikor lesz férfina...

A féfiaknak mikor lesz férfinap? Én is szeretnék virágot, a fehér rózsa illik a lelkemhez, kérlek lányok, külddjedtek!

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 10:22
1 2
 1/16 anonim válasza:
33%
Tanulj meg helyesen írni, eskü egy csokorral küldök neked.
2013. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi tőled nem kell, küldj annak, aki tud helyesen írni.

:)

2013. márc. 8. 10:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartok nőnapot, mégis kaptam egy szál tulipánt. Szívesen odaadnám neked, de látom, te nem adod alább a fehér rózsánál. :'( :D
2013. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Wao ez bejön. Miért nem tartasz nőnapot? Erre kíváncsi vagyok. Köszi a tulipánt egyébként szeretem (pedig nem vagyok homo:D) Kedvenc virágom.
2013. márc. 8. 10:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az életemben nincs igazi hagyománya, nem úgy alakult, mint mondjuk a születésnapnak vagy a karácsonynak. Ezért úgy vagyok vele, hogy minek tartsam? :)
2013. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%

Nőnap az egy szép ünnep. Mások, a Valentin napot tartják szépnek. Megköszöntöttük Anyámat, lányaimat.

Nem lett volna szebb dolog a kérdésed helyett minden nőnek boldog Nőnapot kívánni?

Emberibb, és férfiasabb. Ugye nem sajnálod tőlünk ezt az egy napot? Mintha ezt érezném..

Lelkedhez fekete tulipán illene. Nem fehér rózsa.

2013. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi haveeeer :D Peace and love
2013. márc. 8. 20:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Rózsát csak magamnak szánok, neked inkább kardvirágot küldök, az olyan macsós:)
2013. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi Vanilia! Pisztácia van? Vagy elfogyott?
2013. márc. 9. 14:24
 10/16 A kérdező kommentje:

lol amúgy nehogy elsírd magam kommentem hova lett?:D komolyan egyes emberek azzal töltenek időt hogy az opoknak

siránkoznak hogy ez jajjjjj de cúúúnya kis komment volt le kéne törölni? elájulok:) hátt ez naggyon lúzzer:)

2013. márc. 9. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!