Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha van nőnap, miért nincsen...

Poet1 kérdése:

Ha van nőnap, miért nincsen férfinap is?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
a nőnap kivételével az összes nap férfinap, nem tűnt fel? :)
2013. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Van férfinap, csak azt annyira nem reklámozzák, a nők amúgy sem vennének semmit a pasiknak,legalábbis nem láttam tömeges női rohamot a boltokban férfinapokon. A piacnak nem annyira fontos. Na meg ha egy kicsit is jobban lenne reklámova szerinted mit szólnának a feministák?
2013. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 varg.zol válasza:
95%
Kedves tas6 vannak olyan férfiak akik nem csak nőnapkor és valentinnapkor ( az utóbb említettet nem is szeretem megtartani) lepik meg a kedvesüket hanem az év bármely napján. Úgyhogy nekik nem kellene azt gondolni hogy minden nap a férfiaké kivéve a nőnapot mert nem így van.
2013. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
kedves varg.zol! Nem a te tökéletes kapcsolatodról van szó, hanem egy átlag felnőtt kapcsolatról.
2013. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Kedves tas6 szerinted milyen egy "átlagos" kapcsolat? A nők talán minden nap kiszolgálják a férfit?
2013. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
ha megnézel egy házasságot. A férfi ideális esetben kap kaját, gondozzák a gyerekét stb. stb.stb. Erre gondoltam. Főz mos és takarít rá a felesége, plusz ha minden jól megy még munkát is tud vállalni mellette.
2013. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

"A férfi ideális esetben kap kaját, gondozzák a gyerekét stb. stb.stb. Erre gondoltam."


Csak azt az apróságot felejtetted el, hogy ideális esetben a férfi dolgozik és a pénzét a családjára költi.

2013. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
46%
Április elseje férfinap XD
2013. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Komolyan? XD

De az bolondok napja, idén húsvét és... férfinap! :DDD

2013. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En Hollandiaban elek , itt allitolag novemberben van ferfinap.De hogy hanyadikan nem tudom
2013. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!