Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mondja már meg valaki, hogy...

Mondja már meg valaki, hogy ha egy ember közvetlen, mosolygós, kedves, könnyen barátkozó, aki szereti az embereket, az miért kell hogy rosszul érezze magát emiatt?

Figyelt kérdés

Fősuliba járok, ahol rajtam kívül, még egyetlen egy fiú, (lány vagyok), közvetlen, barátságos és a fenti, a többiek olyan komolyak távolságtartóak, visszahúzódóak stb. Egyiknek mondom, hogy az a valaki milyen aranyos, mire ez a csávó - ilyet mond: Mi van veled lázban égsz?

Már miért égnék, én ezt nem értem, és rettentően fel vagyok háborodva. A másik ami dühít, hogy ha adok valakinek valamilyen segítséget, még csak meg sem köszöni. Ez ma már nem divat, vagy én vagyok egy hülye? Nagyon fáj, hogy ezt kell látnom, ez egy borzalom!!!


2013. márc. 26. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy hülye, csak még meg kell tanulnod bánni az emberekkel. Ha valaki félénk, visszahúzódó, azt nem fogod tudni azzal feloldani, hogy ajtóstul rohansz a házba. Valószínűleg túlságosan lehengerlő a stílusod, amitől nem kinyílnak ők is, hanem csak gátlásosabbak lesznek, így nem fognak szimpatizálni veled.
2013. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok túl közvetlen típus, ezért ha egy ilyennel találkozom, olyan érzés, mintha rám akarná magát kényszeríteni. Volt egy ilyen osztálytársam, aki nagyon közvetlen volt, nálam is próbálkozott, de el is magyaráztam neki, hogy engem ez inkább elijeszt. Nem tudom, pontosan milyen stílusod van, csak azt írtam le, hogy a távolságtartó emberekből a túl közvetlen stílus milyen reakciót válthat ki.

Az meg szerintem is parasztság, ha a segítséget nem értékelik, és nem köszönik meg. Ezzel egyetértek veled.

2013. márc. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan ez a problémám, de ötletem sincs hogyan bírhatnám mégis szóra őket.
2013. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!