Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan építsem le a nem...

Hogyan építsem le a nem kívánatos energiavámpírokat?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy osztálytársamról lenne szó. Régebben eléggé jóban voltunk, ez a "barátság" azonban megkopott kissé, mivel kihasznált és amúgy sem szeretem, ha rám telepednek. A csaj minden szünetben jön utánam, akármilyen gyorsan iszkolok ki a teremből, állandóan mellém akar ülni, s bár ezeket elutasítom, egyszerűen nem ért a szóból, meg az eléggé erőteljes, szinte már bunkónak ható, átlátszó szövegekből, metakommunikációs jelekből. Fb-n is rám írkálgat, nem igazán reagálok, volt, hogy ha nem voltam suliban mondjuk 1. órán meg hívott is. Pestre járunk suliba, és sajnos két egymás után lévő községben élünk, szóval a vonaton sincs sokszor nyugtom, keresgél a pályaudvaron.. Szándékosan összevesztem vele, erre nem odajön hozzám 2 nap múlva? Már eléggé idegesít, szabályosan ha rám néz, attól rosszul vagyok. Hogyan építsem le jobban? Nem akarom leoltani, meg ha félrehívom sem ért belőle. Tehát hogyan tudnám még jobban lepattintani? És ne is sajnáljátok, vannak neki barátai, csak valamiért nagyon rámtelepedett. :S 15,5\L

2013. ápr. 4. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Barátkozz azzal akit utál, akkor biztos nem fog a közeledbe menni.
2013. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!