Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Osztálykiránduláson ha nincs...

Osztálykiránduláson ha nincs megbeszélve, ki mellet üljél buszon, kivel leszel egy szobában, akkor mit szoktatok csinálni? Egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam egyedül buszon amikor osztálykirándulásra mentünk, mindig volt valaki akivel jóban voltam.

A szobákba meg úgy aludtunk hogy mindenki volt mindenkivel, tehát az ofő aludt egyedül egy helyen. Igazából mi ebből nem csinálunk ügyet mert volt amikor 6 an aludtunk volna egy szobába aztán csak 4 ágyasok voltak, de nem volt gond bejött két osztálytárs és partyztunk meg minden, aztán átmentek a saját szobájukba amikor már mindenki kidőlt szinte.

2013. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de ha mondjuk te nem beszélted meg senkivel, akkor nem furakodhatsz be egyik szobába sem.
2013. máj. 7. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk mindenki azzal ült együtt buszon, akivel amúgy is a padban

mármint az osztályteremben


megbeszéltük, hogy ki kivel alszik, de az általában nem úgy volt

kb az történt mindig, hogy 4 ágyas szobában voltunk tízen

2013. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy bárkinek egyágyas szobát fizetne az osztály, szóval ez úgyis meg fog oldódni magától. Meg valószínűleg nem te vagy az egyetlen az osztályban, aki még nem stipistopizta le a szobatársait, és hogy ki mellett ül a buszban. Ne aggódj, lazíts, és érezd jól magad a kiránduláson! :)
2013. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindíg lesz valahogy, csak én nem vagyok olyan, hogy már 1 hónappal előre lefoglalok mindenkit. Ezért általában majd lesz ahogy lesz.
2013. máj. 8. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!