Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Koliban a szobatársam...

A Koliban a szobatársam állandóan. De komolyan kb 5 percenként fingik. Ez zavar több szempontból is. Hogy mondjam meg neki tapintatosan, hogy ezt ne tegye? Ha eszem akkor is. Bunkóság.

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

" Bocsi, de nem látod, hogy eszek?!"

Ha nem veszi a lapot, akkor én este, amikor alszik odatennék egy illatosítót az ágya mellé, és ragasztanék rá egy cetlit, valami jó kis ütős felirattal pl. Görénynek szeretettel! :)

2013. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt ugye nem kérhetem, hogy ne fingjon, mert ha ki akar jönni kijön úgyis... de a folyamatos bűz kikészít... már szóltam neki, hogy wazze ezt a fürdőbe csináld... de nem így van
2013. máj. 17. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most direkt csinálja, tehát minden nap hagymás babot eszek, vagy valami betegség miatt fingik ennyit?

Hogy viselkedik fingás után? Úgy, hogy "haha ezt szagold, ez a tiéd, stb." vagy szégyelli.

Mert ha az előbbi, akkor én a helyedben nem foglalkoznék az érzéseivel és elküldeném melegebb éghajlatra.

Utóbbi esetben meg leülnék és elbeszélgetnék vele, hogy mi a gond, mert ha ilyen jellegű betegsége van akkor neki sem lehet könnyű. És ebben az esetben megbeszélni vele, hogy amíg eszel legalább addig valahogy oldjátok meg ezt a fingás dolgot.

2013. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tényleg betegség, de szerintem ennek kicsi a valószínűsége.

Ha szándékosan csinálja, akkor én elküldeném, mert hosszabb távon ez így nem mehet tovább.

2013. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szégyelli a dolgot... hát igen elég kellemetlen és elképzelhető, hogy betegség következtében van ez a probléma... nem akarok nagyon bunkó lenni.. belegondolok, mi lenne ha én lennék ő.... nagyon szarul esne nekem is... tapintatosan el kell mondjam neki.
2013. máj. 22. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Atyaég, nincs olyan diploma, ami ennyit megér! :D

Sosem voltam kollégista, de ott nem lehet kérvényezni a fejeseknél, hogy rakjanak át másik ember mellé, ha nem jössz ki valakivel? Én addig rágnám a fülét az illetékeseknek, amíg nem lépnek valamit. Rakjanak téged egy kultúrált, társait tisztelő ember mellé, a fingzsákokat meg tegyék egybe, hadd hódoljanak egymás közt a bioszipu örömeinek.

2013. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nálunk is 0/24 konstans bűz van minden nap. Emeleten vagyunk, szóval 40 fok. A gyertya is elalszik idebent...
2013. jún. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki Espumisan gyöngyöt. Gyúrós és sok fehérjeport nyom, vagy mi lehet?
2014. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha kolis lennék akkor én sztem élvezném még csajként is főleg ha jó kis frankfurtis szagú mondjuk. 21/f 😀
2021. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!