Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szeretek egyedül lenni,...

Szeretek egyedül lenni, lekötni magam, gondolkodni magamban, és csak nagyon kevés ember társaságát szeretem, keresem. Mi olyan felháborító ezen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sok extrovertált ember vesz körül, állandóan pörögnek, csinálnának valamit, amibe engem is beakarnak vonni, értem ezt az élet minden területére, nem tudom mit kedvelnek bennem. Ki is lógok ebből a környezetből, nem majmolom a divatot, zenét, meg inkább lekötöm magamat könyvvel, zenével, írással, és akkor jönnek a rosszalló tekintetek, megjegyzések. Miért irritálja ez annyira az embereket?
2013. máj. 21. 16:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Azért, mert különc vagy, mint én. Sok ember képtelen lefoglalni magát. Aki eltér a gondolkodásmódjával, azt nyomban kinézik. Nézd meg az X-ment! Az emberek 90%-a alapvetően buta. Nem nyitottak a másik iránt. Empátia nem létezik. A toleranciáról már nem is beszélve.
2013. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretek egyedül lenni, bár egy idő után azért már elkezd hiányozni a társaság. Egyszerűen csak nem értik, miért vagy ilyen, és amit nem értenek az emberek, azt általában nem is kedvelik. Ritka az empatikus ember, de az a lényeg, hogy ne zavarjon az elítélés, ha szeretsz úgy élni, ahogy. Én elfogadtam magam így, ahogy vagyok, és ha emiatt kevesebben kedvelnek, hát legyen.
2013. máj. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi baj veled, de a nagyon extrovertált emberek kevésbé tolerálják jól az introvertáltakat, mint fordítva. Ők már csak ilyenek. Figyeld meg, milyen intenzitással kritizálnak bármit, ami tőlük eltérő. (Más stílusú zenét hallgató ember, stb.)

Zavaróak, de ez van.

2013. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!