Nem baj ha megölelem?

Figyelt kérdés
Megölelhetem a tanáromat? Ajándékot fog ma tőlem kapni és azt gondoltam meg is ölelem. Nagyon nagyon kedveljük egymást de szerintetek ez nem lenne túl sok? Ha ez számít, én lány vagyok, Ő férfi.

2013. jún. 12. 06:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A többet akart, annyit tesz hogy egy ölelés jól esett volna mind a kettőnek. Semmit nem kezdek korán, ez csak baráti gesztus lett volna :)
2013. jún. 13. 17:28
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kirúghatják érte..és más iskolába sem vennék be.. lehetne jó kis munkanélküli tanár, biztosítási ügynök-bügynök..
2013. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De mondom hogy semmi nem volt/ nincs egyikünk részéről sem! Egy egyszerű baráti gesztus és semmi több. Amúgy sem vagyok híve az ilyen és ehhez hasonló kapcsolatoknak. Szóval nagyon kedvesek vagytok, de nem kell félteni az állását. Ha ezen múlik, megtartja :)
2013. jún. 13. 21:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Jó vakációt!
2013. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. jún. 14. 05:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!