Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit illik orvosnak vinni?

Mit illik orvosnak vinni?

Figyelt kérdés

Korban hozzám közel álló Doktornőhöz volt szerencsém a napokban elmenni, pár alkalmas találkozást javasolt, mindezt díjmentesen.

Mindenképp szeretnék adni valamit, nagyon aranyos és szimpatikus .

Arra gondoltam, hogy sütnék valamit.?

Kérdésem lenne még, hogy már az első alkalommal vigyek, vagy csak az utolsó alkalommal?

Köszönöm a segítséget


2013. júl. 20. 10:33
 1/6 anonim válasza:
Szerintem köss neki egy ajándék kosarat! Én vettem külön kosarat és fóliát. Vettem bele kávét, desszertett, tudtam hogy dohányzik és láttam mit szív így egy doboz cigarettát, egy üveg bort stb. Mivel te állítod össze így olcsóbb mint a bolti :)
2013. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha viszel, viszel. A te bajod. De az illem ilyesmit nem ír elő. Németországban ki is rúg az orvos, ha ilyesmivel állsz elő.
2013. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most ezzel nem segítesz, hogy ilyen választ írsz.

Akkor adnátok tanácsot?

Csak arra gondoltam,h ez saját készítésű kedves gesztus.

Valamit mindenképp szeretnék, és arra a kérdésre,h csak az utolsó találkozáskor?

2013. júl. 20. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat vigyél neki amit bárkinek adnál. Esetleg csinálsz egy tortát amely orvosi jellegűen néz ki, vagy csak simán egy tortát, esetleg egy macit :)
2013. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nikaa11 ***** válasza:

Szerintem házi készitésű sütikéket csak idős nénik visznek vidéken.

Az utolsó találkozáskor a legjobb alkalom odaadni,

mondjuk :egy kis papirszatyorkába egy kávé és egy jobb táblás csoki (mi LIND-ort szoktunk) vagy egy after eight-t.

2013. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van aki vitt már háziorvosnak házi süteményt?

Mivel nem úgy állok anyagilag, de mégis valami személyes , így sütnék valamit neki is meg az asszisztensnek.

El fogják fogadni?Pénzt személytelennek érezném, és tényleg nincs rá.. Köszönöm

2013. aug. 27. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!