Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valakinek ki van kapcsolva...

Ha valakinek ki van kapcsolva a telefonja, akkor milyen időközönként illik őt keresni utána, és mennyiszer?

Figyelt kérdés

Pl. hívtam valakit 17:45-kor aztán felhívtam negyed órával később. Ha ennél többször felhívok valakit, az nem tűnik túlságosan nyomulásnak? Vannak olyanok, akiknek kijelzi a telefonja az ilyen hívásokat, nem?


Az oktatómról van szó, most kellene felhívnom őt vezetési időpontot egyeztetni, mert tegnap mondta, hogy ilyen időpontban hívjam megint. Most akkor lerázott, vagy mi? :D

Hívjam legközelebb holnap, ha igen akkor mikor?


Bocsi, nem tudom, hogy milyen illemszabályok vonatkoznak erre. :)


2013. aug. 9. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
a hivatalos telefonos kapcsolattartás etikett szerint a nine till nine azaz 09:00-től este 21:00 óráig nem alkalmatlan a hivatalos etikett szerint
2013. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!