Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Budapesten végig megyek a...

Kovács kody kérdése:

Budapesten végig megyek a blaha Lujza téren és egy-2 embert látok napközben kimegyek Bécsbe és hemzsegnek az emberek és jó a kedv ez mitől van?

Figyelt kérdés
pl ul tegnap voltam Bécsben és egy pasas le rakott egy cd-magnót a földre a kertner(en) és a járó kelők el kezdtek a nyílt utcán bécsi keringőzni majd félórával később egy tucatnyi pár táncolt még én is! milyen rossz nekem, hogy a saját hazámban, nincs semmi értelmes dolog, nincs jó kedv, demokrácia, csak ebben az évben 450.000 ember emigrált Ausztriában erre fel voltak Ők készülve! A mi hazánk miért nem olyan szép mint bécs vagy miért nem olyanok itt az emberek mint ott???
2013. aug. 11. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott van minek örülniük.
2013. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert M.o ilyen emberekkel van tele, mint te is kérdező... csak rinyálnak, de nem tesznek azért, hogy jobb legyen a helyzet.
2013. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát az utolsó válasz adónak üzenem, hogy ezzel most nagy asz.....ot mondott úgy látszik, nem volt még wienbe mert ha tudná egyet értene velem !
2013. aug. 11. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan, Budapest egyik legleprább terét akarod összehasonlítani Bécs egyik elit helyével? Na hagyjál már. Én is jártam már ott, bőven van ott is olyan hely, ahová nem szívesen tenném be a lábam, csakúgy mint minden nagyvárosban.
2013. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert Bécsben az emberek nem búval b**zottak, mint itthon.Ennek persze meg is vannak az okai.
2013. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Blaha Lujza tér pont a leglepukkantabb városrészek egyike, Budapestnek is vannak szebb részei.

Amúgy meg én is boldogabb lennék, ha nem a munka, a pénz, a megélhetés miatt aggódnék; talán ott nincsenek többen olyan rossz anyagi helyzetben, mint itt. Elég stresszessé teszi az életet a tudat, hogy ki tudja, mit hoz a holnap, lesz-e még állásod vagy sem, mennyit fog még nőni a kenyér ára... stb.

Azzal sem értek egyet, aki folyton szomorú, szenved, de meg tudom őket érteni.

2013. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki a sz@rt érdekel Bécs... Budapestnek is vannak olyan részei... ami legalább olyan, ha nem szebb mint Bécs... szal ha ennyire tetszik, akkor tiplizz oda kérdező. Mit rinyálsz itt, mint egy fürdős krrva...
2013. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán mert sokkal jobban élnek, és sokkal kevesebb a napi gondjuk. A legtöbb embernek itt vagy megélhetési gondjai vannak, vagy munkahelyi problémái, gondterheltek, sietnek, örülnek, ha el tudnak szabadulni a melóból, hogy bemenjenek a postára kb. Kíváncsi lennék, neked mennyire lenne kedved dajdajozni meg hejehujázni, ha olyan szar lenne a helyzeted.
2013. aug. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát pajti, akkor mi nem ugyanabban a Bécsben jártunk. Múltkor az évfolyamommal jártunk ott. Elég rideg és depresszív helynek tűnt, tele rusnya osztrákokkal. Beültünk egy helyre ami drága is volt, szar is volt, lassú volt a kiszolgálás, és még le is néztek minket. A tetejében még ki volt rakva egy "bitte psst" tábla jelezve hogy nem értékelik a hangos beszédet.
2013. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!