Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg én voltam a bunkó,...

Tényleg én voltam a bunkó, amiért lekevertem neki egy pofont? Mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

(A kérdés nem provokáció, és nem is kitaláció.)


AZ van, hogy 2 éve megházasodtam, boldog életet élek a feleségemmel.

Viszont van egy ribi (elnézést) aki állandóan ki akar velem kezdeni, pedig 5milliószor közöltem vele, hogy szálljon le rólam, mert nem érdekel. Hívogatta a feleségemet is, ő is beolvasott neki. Ennyi sem volt neki elég.


Akkor szakadt el bennem a cérna, amikor a feleségemet bevitték a kórházba az első gyerekünkkel. Én is bent voltam, vártam a folyosón, izgultam, izgatott voltam.

Erre bejött a kórházba ez a nőszemély (fogalmam sincs, honnan tudta, hogy ott vagyunk), elkezdett nekem "udvarolgatni", meg hogy, idézem : "hagyjam ott azt a terhes kocát a fattyával, velem boldog leszel".


Na ekkor eldurrant bennem valami, felkeltem, és lekevertem neki egy hatalmas maflást, majd közöltem, hogy ha még egyszer a közelembe jön, vagy ilyesmit mond, 2-szer nagyobbat kap, és takarodjon el.

Erre bőgve elrohant.

Az orvos engem bunkózott le, hogy hogyan voltam képes megütni egy nőt.


Most komolyan, az ilyet nőnek lehet nevezni? Mégis mit kellett volna csinálnom? Kiabálni nem fogok vele, mert visszhangzana a kórház, ilyeneket mondogat a feleségemről, szét akar minket választani, és a kórházban teszi a szépet, sorolhatnám még.


Most komolyan, azért, mert ő nő, neki még mindent szabad, mert "úgyis csak kiabál egyet és jó napot" ?


Komolyan én voltam a bunkó? Mit tettetek volna a helyemben?



2013. aug. 20. 10:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Megjegyzem nem vagyok erőszakos, feleségemet egyszer sem ütném meg soha.

De azért ilyeneknél van 1 határ....

2013. aug. 20. 10:14
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés annyira durva, hogy nem tudom eldönteni, hogy igaz-e!


Mindenesetre, ha látod, hogy minél jobban próbálod lerázni szép szóval, csúnya szóval, ő meg annál inkább hülyít, akkor nem lenne egyszerűbb nem foglalkozni vele?

Ha látja, hogy nem kap választ a provokációira, akkor megunja és talál izgalmasabb elfoglaltságot...

Szerintem nem az a kérdés, hogy a pofon jogos volt-e, hanem hogy rohadt jól meg tudja lovagolni azt, hogy te őt most megütötted...

2013. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogos volt. Én nem ítélnélek el megérdemelte te pedig jó fej vagy hogy így kiállsz a feleséged mellett.

Bár feljelenthet testi bántalmazásért.

2013. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Balázs100439 válasza:
Ugyan ezt tettem volna a helyedben!
2013. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, megpróbáltam, nem vált be.
2013. aug. 20. 11:37
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezért testi bántalmazás? Egyébként (hála istenek) azóta nem hallottam felőle.

Én meg ennyi erővel feljelenthetném becsületsértésért.

2013. aug. 20. 11:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik ez vált be, ebből már végre értett.

Nem, nem voltál bunkó. Véded a feleséged, véded a gyermeked, véded a családod. Nőt megütni nem szép dolog, de ez a szitu, ha így történt akkor kivétel. Van egy határ.

2013. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos volt. Lényegtelen, hogy férfiről, vagy nőről van szó.
2013. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nem voltál bunkó

ez a nő zaklatott

2013. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy agresszív alkat, de ebben a helyzetben sztem én is hasonlóan viselkedtem volna (annyi kbséggel, hogy én nőnemű vagyok). Ilyen undorító, neveletlen viselkedésre, főleg ha már le lett koptatva, gyakran nincs más megoldás, mert csak ebből ért a hülye barma.

Az orvosnak meg el kell magyarázni, hogy milyen undorító ez a nőszemély, és ha ezért meg mer szólni, mered remélni, hogy vki az ő feleségéről mond ilyen szép szavakat, és akkor majd bájologjon el szépen-tisztelettudóan a cafkával.

2013. aug. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!