Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ünneplitek a Halloweent?

Ünneplitek a Halloweent?

Figyelt kérdés
Én nem az tuti,meghagyom a majmoknak:DD
2009. okt. 30. 22:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
gratulálok, hogy ezt megosztottad velünk. mostmár nyugodtan alszol? :)
2009. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%
mit lehetne rajta ünnepelni??? Egyébként itt Magyarországon Halottak napja van...
2009. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%
nem! nem! soha!
2009. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
57%

22.20 Totál igazad van.

A Halloween-t az amerikaiak tartják.

2009. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Se a barátok köribe, se családba senki sem "ünnepli".
2009. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%

Nem.


De viszont nem kéne ennyire ellenezni..A sok nacionalista,mondja,hogy jajj ez egy amerikai szokás stbstb..Magyarországon se állítottak még 50éve karácsonyfát. Azóta meg szerver része lett a karácsonynak.. 50év múlva lehet olyan hagyományos lesz Halloween-ezni ,mint most karácsonyfát állítani..

2009. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
62%
Én nem de szerintem nem kell ezt az egészet leszólni, az angolszász országokban hagyomány, nem nálnuk. (Megjegyzem a valentin-nap meg eléggé meghonosodott nálunk, pedig ugyan ez a szitu avval is)
2009. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
17%
Igen, csak annyi különbséggel, hogy a Valentin nap a szeretet ünnepe.
2009. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
55%

Én speciel "megünneplem", ez nem azt jelenti h nem emlékezem meg halottak napján a családommal, vagy azt hogy nem vagyok magyar, avagy azt hogy majom vagyok már kikérem magamnak ...


Szerintem jó dolog egy ilyen nap az évben amikor az ember beöltözhet valamilyen maskarába és azon röhöghet hogy milyen hülyén áll a másiknak a jelmez. Mókás, kedvderítő és jó dolog, feldobja a szürke hétköznapokat.


A fiatalok körében egyre jobban terjed és ebben nem látok semmi problémát, egyre nagyobb igény is van az ilyesmire .

aki meg azt mondja h azért nem "ünnepli meg" mert ez "ilyen hülye amerikai dolog" azt csak sajnálni tudom ...

2009. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
67%
Hát én nem ünneplem meg, azt se tudom mikor van.
2009. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!