Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kivel táncoljak szalagavatón,...

Kivel táncoljak szalagavatón, teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy már megkértem egy lányt, hogy táncoljon velem, aztán ő visszamondta, így nem is iratkoztam fel, hogy táncolni szeretnék.

Aztán mivel túl sok lány van, és kevés fiú, egy lány megkérdezte, hogy nem-e akarok vele táncolni. Nem mondtam rá sem igent sem nemet, mondtam, hogy meggondolom. Aztán rámírt az előző lány is, hogy mégis meggondolta magát, és szeretne velem táncolni.

Na most én eddig ilyen szituációban nem nagyon voltam. Kit válasszak?

Gondolkodtam, hogy kivel táncolnék szívesebben, melyikükkel tölteném el az időmet inkább, de nem tudok dönteni. Az első lánnyal jobban elvagyok, mert régebb óta ismerem, és ő ez miatt lehet, hogy megsértődne. Bár ebben a helyzetben nem tudom. :)


2013. szept. 9. 16:38
 1/3 anonim válasza:

Azzal táncolj, amelyik jobban tetszik, ill. közelebb érzed magadhoz, akivel jobban éreznéd magad a próbákon!!!

Ahogy olvasom, bármelyik lányt lemondod, egyik után se kell, hogy kellemetlenül érezd magad.

2013. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok a haragtartó típus, de ha nem érthető indokkal mondta le az első lány, akkor nem tuti nem vele táncolnék.
2013. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, mint az utolsó: attól függ, miért, és hogyan mondta vissza az első lány. Elfogadhatod az ajánlkozását, mert a másiknak végül is nem ígértél semmit, bár elég hülyén jönne ki, mert akkor a 2. lány tudni fogja, hogy az ő felajánlása után választottál valaki mást (hiszen különben nem azt mondtad volna, hogy meggondolod, hanem azt, hogy már foglalt vagy).


Egyébként ennyi információ alapján én inkább a 2.-at választanám, az elsőnek ugyanis már volt egy esélye, amit eljátszott. Viszont sok döntő tényező lehet, amit nem írtál: ki tetszik jobban, kitől akarsz valamit stb.

2013. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!