Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem zavar ennyire a...

Sinead kérdése:

Csak engem zavar ennyire a csámcsogás? Finomabb az étel, ha nyitott szájjal esszük, vagy mi?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kibírhatatlan.. A húgomat már leszoktattam róla, de családi evés közben mindig van aki csámcsog.. Aztán suliban előveszik a kis szendvicset, rágót.. Olyannyira idegesít, hogy akár be is tudnám verni az illető képét, pedig nem vagyok egy vadállat, sőt.. Inkább én vagyok a város legvisszafogottabb embere. Ha tehetném, felállnék és máshol ennék, de szerintem elég bunkóság lenne. Inkább eszek kevesebbet, és majd később bepótolom.

2013. szept. 28. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Engem is zavar, más testhangokkal egyetemben. Egyszerűen csak meg kell(ene...) tanulni azt az alapvető illemet, hogy csukott szájjal rágunk. Legfeljebb azoknál elfogadható, akik nem tudnak orron keresztül lélegezni, de akkor sem kell csámcsogni hozzá. Nem nagyobb bunkóság otthagyni az asztalt, mint szörcsögni :)
2013. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rágót én nem tudok csukott szájjal rágni vmiért. Mondjuk nyilvánosan nem is rágózom, emiatt is (meg amúgy is utálok rágóval a számban beszélni) :).
2013. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ennyire udvarias. Ha valaki csámcsog, vagy tele szájjal beszél, vagy szólok neki, hogy ne tegye, vagy egyszerűen otthagyom.
2013. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt kellene, csak túlságosan elnéző vagyok.
2013. okt. 10. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem irritál, de nagyon.

Amúgy meg illetlen is.

2013. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!