Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mit csináltok szabadidőtökben?

Ti mit csináltok szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

Azon belül is hétvégén.


Nem vagyok egy társasági ember, nincsen sok haverom, aki van azzal viszont elég sok időt töltök együtt. Ebből adódik az én "problémám". Én jól érzem magam itthon, feltalálom magam, csak néha belegondolok, hogy azért ez így még sincs rendben.


Középiskolában tanulok már 6. éve. Az általános iskolás ismeretségek 8. végén kb. megszakadtak. Az elmúlt 6 év alatt kialakult egy baráti társaság aki velem együtt 4 tagból áll. Ezen 4 tagból 3-an élünk egy városban.

6 év alatt már mindent megbeszéltünk. Heti 3x lejárunk kondiba, szóval a hétköznapjaim meg vannak oldva.

Viszont adódik a kérdés, hogy ilyen helyzetben mit lehet csinálni hétvégén.

Itt nincsen sok szórakozóhely, és ami van azok sem a legjobbak. Az egyik helyen mindig heringparty van, a másik helyere járnak a kötekedősek, szóval az azért nem jó, és ezzel kifújtak a helyi szórakozóhelyek.

Szóval ha egy (jót) akarunk bulizni az kb. 5000 ft-nál kezdődik a belépő, az útiköltség, és a pia miatt. Ez egy hónapban 1x nem is lenne sok, de még mindig ott van a másik 3 hétvége. Ha lenne saját keresetem akkor azzal sem lenne gond, de egyenlőre még nincs.

Amint már írtam haverok híján nem tudok mindig más társasággal lógni, tehát mindig marad ugyan az a 3 ember, akik semmi újat nem tudnak mondani a másiknak. Szóval az ilyen üljünk be valahova, vagy üljünk le valahova beszélgetni ötletek eleve halottak.

Mivel nem járok el sehova (ugye ha mégis az nem a közelbe van), nincsen tágabb ismeretségi köröm, ezért barátnőm sincs, és pénz híján még a várost sem tudom elhagyni, ahol nem lehet csinálni semmit.


Szóval az lenen a kérdésem, hogy más ember mégis mit csinál a szabadidejében.


2013. okt. 23. 15:36
 1/2 Balanus_concavus ***** válasza:
Általában piálunk és kártyázunk. Ritkábban közösen játszunk valami játékkonzollal vagy számítógéppel. Ezenkívül lehet együtt sportolni is, vagy megnézni valami filmet. Ja erről jut eszembe, mi szoktunk közösen focimeccset is nézni.
2013. okt. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én színházba járok, bár pesti vagyok, tehát jó a választék. Azon kívül olvasok, scrapbookozom, bélyeget gyűjtök, sétálok.
2013. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!