Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen feleséggel? Hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

2012-ben megismertem egy férfit a munkahelyén, akivel jól kijövök, de nem úgy tekintek rá, mint potenciális férfi jelölt. Sok mindent átbeszélünk, sok dologban segített, nehéz időszakokon átlendített. Gyakran megkért, hogy menjel el vele A pontból B-be, nézzem meg az adott munkájának az eredményét, segítsek be neki bizonyos dolgokban. Igent mondtam neki, mert úgy éreztem, ennyivel tartozok neki. Megesett, hogy pont egy napon, egy időben kellett egy városba mennünk és elvitt.

Viszont itt jön a bökkenő: a két gyerekével együtt mentünk. Tudtam, hogy hàzas és gyerekei vannak, ezért sem mozdultam rá. A feleségével csak egyszer találkoztam és kb. 3-4 mondatot váltottunk.


A nő teljesen rám szállt az elmúlt időben. Facebook-on is zargat, hogy szálljak le a férjéről. A telefonszámomat is megszerezte a férfi telefonjából és hívogat. Elmondtam neki telefonon is és Facebook-on is, hogy nincs és nem is lesz semmi köztem és a férje közt. Már azt is felajánlottam neki, hogy személyesen beszéljük meg, de nemet mondott.


A férfi is megmondta a nőnek, hogy nincs köztünk semmi, ő is beszélt vele, de semmi.


Ilyen esetben mi a teendő?



2014. márc. 8. 22:26
 1/9 acelsziv ***** válasza:
51%
Ezt a férjnek kell lezongoráznia a feleséggel. Te annyit tehetsz, hogy feljelented a feleséget zaklatásért.
2014. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyetlen feleség sem örülne, ha a férje egy nőcskét fuvarozna ide-oda és vele intézné az ügyeit. Nem kellene házas férfival ilyen bizalmi viszonyt kialakítani. Gondolj bele te mit hinnél, ha a férjed ezt csinálná? Mostantól ezt szüntesd meg és legyetek csak munkatársak.
2014. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idosek a gyerkek? Azt irod egyszer egyutt mentetek? Ez mostanaban volt es utana szallt rad a feleseg? Akkor siman lehet, hogy a gyerekek erzekeltek uhy a szitut, hogy te es "apu" szuperul megvagytok es "anyunak" azt mindtak apu baratnoje is veluk utazott. Nem feltetlenul rossz indulatbol (ha kicsik azert se, ha nagyobbak, akkor meg mar a sok film/a fantaziajuk befolyasolja oket). Valoszinuleg otthon nincs rendben naluk minden es a feleseg joggal (pl. a pasi is elfogodott, lelkes iranyodba vagy volt hogy mar megcsalta...?) vagy jog nelkul, de felti a poziciojat. Facebook, telefon nem hatasosak. Irj neki egy levelet vagy hagyd a csudaba es ne foglalkozz vele (a ferjjel is kicsit szuneteltesd a hagyod magad elvinni ugyanoda dolgokat, nekem felesegkent ez hosszutavon szinten kihuzna a gyufat, persze nem teged csesztetenelek ;-), hanem a ferjem :-D).

A levelben legyel oszinte pl. ha bejonne a pasi, akkor ird le, hogy igen eddig nem vagy igen gondoltal ra, hogy mi lenne, ha mert jo fej, ilyen-olyan tedd koze hogy csaladcentrikus!, de nalad erkolcsi kerdes, hogy hazas emberrel soha blabla. Esetleg kerdezd meg, hogy akkor o hogyan latja a dolgokat ezek utan, hogy munkatarskent mostantol munkaugyben ne utazz vele? vagy hasonlok vagy fogalmazhatsz ugy is hogy a kapcsolatot t fonn kell tartani , es nem varjatja el toled

2014. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Lehet, hogy te nem tekintesz rá potenciális férfiként, de ő potenciális nőként tekint rá. Szerinted barátságból játszotta a lelki szemetesládát és hív el magával? Ne légy már ilyen naiv.

Szüntesd meg a férfival a kapcsolatot.

2014. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hogy ne kommunikaljatok, de tekintettel leszel arra, hogy reszerol folmerult a gyanu es remeled ok ketten ezt rendezik es szent lesz a csslafi beke, mert te nem venned a szivedre, ha egy ilyrn felreertes miatt ok foloslegesen veszekednenek....vagy 100 masik variacio (email vagy sima level. sok sikert
2014. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Szállj le a pasiról,és ne csináljátok tovább ezt a nyálbarizást.Nem kell foglalkoznotok egymással,semmilyen pontból semmilyen pontba nem kell mennetek együtt,és így tovább...A feleségnek igaza van,ne sündörögjön semmilyen nő a férje körül,főleg hogy még gyerekeik is vannak.Én 44 F vagyok,biztos a feleségem mellé állnék,és diszkréten lekoptatnálak!
2014. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hú, hát itt aztán vannak problémák. Sok magabiztosságot, önbizalmat és bizalmat egyik válaszból se sikerült kiolvasni. Igen, egy férfi egy nőre mindig úgy tekint, mint nőre. És fordítva. Megette a fene, ha már nem így van. De ebből önmagában bármi következtetést levonni, no az azt mutatja, hogy otthon (vagy a fejben) nincs minden rendben. Az más kérdés, hogy tudja-e az ember, hol a határ, és ezt mindig jól érzékeli-e. Lehet hogy nem. Ekkor viselje a felelősségét. Ilyen egyszerű.

Én egyébként tartom magam az anyósom mondásához. Egy ismerősének mondta hasonló természetű felvetésre: hűséget fogadott, nem vakságot. És ebből még nem keletkezett probléma. Már csak azért se, mert képesek vagyunk észrevételezni, ha valami kérdéses. ÉS arra pontos és egyértelmű választ várunk és kapunk. Azonnal. Ez a titka.

2014. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a "hűséget fogadott,nem vakságot" ugyanolyan ruppótlan szocsóduma,mint az élni,és élni hagyni.
2014. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vonom kétségbe, hogy te eszerint élsz. Más meg más szerint.
2014. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!