Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha randira étterembe hívnak...

Ha randira étterembe hívnak bunkóság drága ételt kérni? Ha végén megkérdezi kérek-e desszertet, akkor kérhetek, vagy csak udvariasságból kérdezi?

Figyelt kérdés
A férfi30+, nyilván nem azért kérek drágát mert drága, hanem mert azt szeretem (tenger gyümölcseis dolgok). Én választottam éttermet, és amit ott szoktam enni az 5400ft. Vagy inkább kérjek mást? Desszerttel mi a helyzet? haverom mondta, ha ő nőt visz étterembe mindig megkérdezi, kér-e még valamit, kávé vagy desszert, de igazából csak azért kérdezi mert udvarias.
2014. márc. 15. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elvisz étterembe,gondolom fizetni is akar, de te tudod, hogy megengedheti-e magának a drága kajákat.En mindig olcsóbbat kérek,ha valaki meghiv.
2014. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

én pasi vok,és ha a nőci drága kajákat kér,meg bepuszil még egy desszertet is ,akkor utána viszont ne mondja ,hogy no sex,

-ha nem akar velem semmit,akkor nem szabad elvárnia,hogy én mindent álljak,

2014. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Na jó, de ne a szexért vigyünk már étterembe egy nőt.

Mert ez egy újfajta fizető eszköznek néz ki így.(Ez megalázó lenne)

Ha meghívott, gondolom van pénze, és azt akarja, hogy jól érezd magad. Hogy mitől érzed jól magad, azt te tudod, (valószínű ilyen tengergyümölcstől).

2014. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legdrágább, legspécibb kaját kérni nem illik szerintem. Én a helyedben lehet, valami olcsóbbat választanék az étlaphoz mérten, nem hiszem, hogy nem találnál mást, amit szívesen megennél, már ha az 5400-as tétel az adott étteremhez képest nagyon drága, mert nyilván az sem mindegy, hol 5400 az a fogás. A desszert / kávé az más kérdés. Ha a férfi megkérdezi, akkor ne hőzöngjön utána, ha a nő elfogadja, szóval ne csak udvariasságból kérdezze meg, hanem készüljön rá fel. Nyilván abból is érdemes valami olcsóbbat választani, vagy ha kínosnak érzi az ember, akkor kérhet helyette egy pohár vizet.
2014. márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kerülöm az ilyen helyeket első randiknál. Vagy fizetek magamnak. Nekem nem hiányzik, hogy a mäsodikhoz hasonlók követeljék a szexet vagy, hogy bűntudatom legyen ha többet nem szeretnék talizni vele. Meg én így is gondolom, nem kell rám költeni, hogy megismerkedjünk én is kitudom fizetni a mozijegyemet, vagy inkább sétálni megyek vel, úgy legalább többet tudunk beszélgetni is.
2014. márc. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem lenne arcom ilyen drága kaját kérni. pláne ha belegondolok hogy nekem mennyit kell dolgoznom ennyi pénzért.

ha mondjuk nagyon burzsuj a fickó, és tényleg aprópénz neki az adott fogás, valamint tudom hogy komolyabban tervezek vele, akkor esetleg. de ha csak szórakozni akarnék, akkor szerényebb kaját választanék.

desszertet nem szoktam enni, mert általában a főétellel jól lakok :)

2014. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!