Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Külföldi férfivel komoly...

Külföldi férfivel komoly párkapcsolat, mentalitás, szokások ebben a témakörben, ami engem érdekelne, milyen nemzetiség kihez illik, van-e jövője? Engem konkrétan magyar nő és svájci férfi esete.

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #Svájci férfivel
2014. ápr. 26. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A múltkor még muszlima akartál lenni.
2014. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem összetévesztesz valakivel! Nem tudom ki vagy?
2014. ápr. 26. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki nyitott más kultúra befogadására, és a két fél szereti is egymást, jól kijönnek, akkor nem jelent problémát. Kölcsönösen meg tudják egymásnak "tanítani" a másik szokásait, stb.
2014. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazán én arra lettem volna kíváncsi, hogy van-e olyan aki ismeri a svájci férfiak mentalitását, ismer ilyen embereket, komolyságukat és a vérmérsékletük, érzelmi világukat!!!! Tudom, hogy nem lehet általánosítani, de azért vannak tipikus jellemzők, mint minden nemzetiségnél.
2014. ápr. 26. 17:23
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ők eléggé zárkózottak és hidegek.. de ugye ez személyfüggő, nem mondhatom meg, h a te párod milyen.:)
2016. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!