Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem találom a helyem a világba...

Nem találom a helyem a világban. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy csomó ismerősöm van sok barátom

Sok lánynak tetszem is de valahogy olyan érzésem van hogy nem vagyok ide való. Nem igazán értem mi lehet a gond

Mintha nem ez lenne az otthonom

Mindenkivel jól elbeszélgetek sok eseményen veszek rész sok ember vesz körbe de olyan érzésem van mintha egyedül lennék az egész világban

Miért lehet ez?



2014. máj. 26. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Megvan mindened, és be vagy csömölve.


Ha kaja nem lenne előtted, fedél a fejed felett, akkor nem lenne ilyen "úri" problémád.


Örülj, hogy ennyi a kreált problémád.

2014. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Talán túl sokat nézed a tévét ,nem gondolod ? :D
2014. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert az embernek nincs helye a világban. Ha az ember kicsit feszegeti a dolgokat akkor szembesül ezzel. Azt tudja csinálni, hogy ő maga csinál magának itt lakhelyet. Minden értelmetlensége ellenére.
2014. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress egy barátnőd, legyen munkád és éld az életed (dolgozz, végezd a hobbid).

Ez kell neked. Vagy fejleszd a világot.


Igazából nincs saját kereseted és igazából ki vagy szolgáltatva másoknak. Ez a te bajod.

2014. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, tudom, miről beszélsz... Első válaszolóval nem értek egyet, az én életem is pl. minden, csak nem gondtalan és "úrnői", mégis állandóan bennem van az érzés, mintha valahogy csak kívülálló lennék az egész világ számára. Fogalmam sincs, miért van ez. Mondjuk a családom szerint minimum valami ufó vagyok, talán ez az oka... (:
2014. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok elkényeztetve . Mindenért meg kell dolgoznom nem tudom hogy jutott ilyen az eszetekbe nem is erről volt szó
2014. máj. 27. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!