Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem idegesít ha pénzvál...

Csak engem idegesít ha pénzváltónál 30cm-re állnak meg mellettem és bámulnak?

Figyelt kérdés

Engem nagyon bosszant, főleg ha 100ezreket váltok be, odaáll mögém, mintha a boltban lennénk. Ahogy bankban nem szoktak pénztárnál odamenni, a pénzváltónál sem kellene. Volt akit már megkértem, hogy legyen szíves picit hátrébb menni, és furcsállotta.

Tapasztalatok?


2014. jún. 29. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

amik vannak a Tecsoban pénzváltók,ott van egy ajtó,amin az ügyfél beléphet és maga után becsukhatja,

-aztán ott bent már egyedül vagy,ha végeztél ,kilépsz és senki nem látott semmit,

-ezt az ajtót az alkalmazott ,neked is kinyitja ,ha kéred,

2014. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Correct changebe járok, mert ott a legkedvezőbb, ma pl. az aréna plázában voltam és odaállt mögém egy fiatal lány és bámult. Hihetetlen.
2014. jún. 29. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Én csak azt látom,hogy annyira de annyira tapintatlanok,bunkók,buták,primítívek az emberek szinte mindenhol.

Alapban illene tudni,hogy bizonyos helyzetekben mit kellene tenni,hogy kellene viselkedni...

De hát nem megy ennek a társadalomnak,vazze.

Legalábbis nagyrészének.

2014. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Addig szerintem nem baj,még egy fiatal lány áll mögötted.

Viszont ha egy túltáplált cigány raj áll mögötted,kezdhetsz félni!:D Egyébként engem az is zavar mikor a boltban megnézik mit veszek!

2014. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3, jogos. :D Hát boltban úgyis látják, hogy mi van a kosaramban.... De amikor a pénztárcám tartalmát bámuljak, az zavar....
2014. jún. 30. 00:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Te vagy túl érzékeny. Persze, megkérheted, hogy álljon hátrébb, de szerintem esze ágában nincs a te koszos pénzedet bámulni. Magasról tojnak rá, mennyit váltasz be. Ha meg már ott van mögötted, mit csináljon, kérjen elnézést, hogy magasságos személyed mögé mert állni? Bámul? Hú, micsoda egetverő pimaszság. Hát hogy mer a te irányodba nézni? Közvetlenül megszólíthat, vagy küldjön futárt?
2014. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!