Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bevásárló kocsiba rálehet...

Bevásárló kocsiba rálehet állni és úgy gurulni? Ránk szólhatnak? Mi van ha beleállunk?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a Tescoban hülyeségből két haverom beleáll a bevásárlókocsi elejébe és Titanicoznak. Ezért szólhatnak ? Esetleg ki is tilthatnak ? Tudom őrültség, de kell néha egy kis őrültség, hogy ne bolonduljunk meg!

2014. júl. 17. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Cipő nélkül beleállhatsz, de szerintem felborul, ha a másik végében nem áll senki.
2014. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináljátok a parkolóban.
2014. júl. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2014. júl. 17. 00:55
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
a biztiőr agyon fog verni, de csináld csak. nyilván egy ilyen baromság megéri...
2014. júl. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

1. Igen, rátok szólnak, és, ha tönkreteszitek, ki is kell fizetni.

2. Bunkóság, hiszen mások oda élelmiszert pakolnak.

3. Te magad is bunkó vagy, nem tudsz se helyesen beszélni, se helyesen írni...

2014. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: Szerinted miért jutott eszébe ilyen őrültség? :D
2014. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beleállni nem illik, és nem is szabad, mert nem higiénikus.

Simán ráállni (vagy felcsimpaszkodni)és úgy gurulni én is szoktam néha. Eddig még soha nem szóltak rám.

2014. júl. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!