Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szoktassam le a vőlegén...

Hogyan szoktassam le a vőlegényemet erről az undorító következményekkel járó szokásáról?

Figyelt kérdés

A vőlegényem állva végzi el a kisdolgát a vécén. (A vécéülőkét nem lehet felhajtani, mert nem áll meg úgy, és a vécécsésze eléggé alacsonyan van, ő pedig nagyon magas.)


Így, az egész vécéfülke bűzlik már 2 nap után (egy kis helyiség, ablaktalan) a pisitől. 3 naponta takarítjuk a csempét és a járólapokat, a vécét naponta mossuk Domestosszal. (többre nincs időnk, dolgozunk sokat)


Mit tehetnék, hogy leszokjon erről? Ő azt mondja, férfiatlan dolog ülve pisilni, és mivel ő is takarít, nem csak rám hagyja, így ezzel le van tudva az ügy.


A tiétek is állva pisil? És tényleg férfiatlan ülve pisilni? (apukám ülve pisilt, más férfi rokonom nincsen) Elveszem a férfiasságát azzal, ha higiéniára kérem?


Ti mit tennétek? Nem veszekszem vele, de nem élhetünk így tovább!



2014. júl. 31. 14:40
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
63%
Egyik kezével tartsa a wc ülőkét, és célozzon pontosan. Ha nem megy neki a célzás, akkor meg takarítson naponta maga után. Én nem hagynám rá.
2014. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
55%

Altalaban a ferfiak nagy resze allva pisil, de ettol miert lenne vki ferfiatlan, hogy ulve csinalja? Hulyeseg.

Ulljon ra vagy vegyen egy magasabb wc-et.

2014. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
20%
Most jól értem, hogy az a baj, hogy teremtés koronájának félre hord, és össze-vissza h*gyozza a budit?
2014. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
78%
Lehet venni néhány száz forintért ilyen pici kütyüt, amit a vécéülőke fedelére kell erősíteni. És akkor ha felhajtja a deszkát, beakasztja ebbe a cuccba és az megtartja. Ennyi. Problem solved.
2014. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
73%

Én még a kisfiamat is arra tanítottam, hogy állva pisiljen mindenütt- összességében sokkal egyszerűbb, higiénikusabb és az élettársaddal valami nagy gond lehet, ha nem talál bele egy nagy lyukba, mert az én 4 évesemnek is megy még félkómásan is reggel...


Természetesen a férjem is tudja normálisan, emberhez méltóan használni a wc-t, pedig 190 cm feletti magasságú- még sincsen körbe...


Ez a "nagyon magas" valami rémesen béna kifogás- vagy tényleg 3 méter? :)


Ez nagyon undorító.

Egyébként ha nem képes leszokni (nem minősíteném tovább ezt a hozzáállást..), akkor esetleg érdemes olyan wc tetőt és ülőkét venni (<10 eFt), amit fel lehet rendesen hajtani, esetleg olyan is van, ami nem csapódik vissza- rengeteg modellből lehet választani.


Ami még eszembe jutott (de persze a lakás ismerete nélkül tényleg csak találgatni lehet):

- szellőzés megoldása

- szaniter cseréje (nagyobbra, magasabbra stb. építeni azt a wc csészét)

- neki külön bidé felszerelése (abba se találna bele?)


...bár ha valaki ennyire igénytelen, az telibe fogja pi..lni a 2* ekkora wc-t is.

2014. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
41%
Az ülve vizelés állítólag csökkenti a prosztataproblémák kialakulásának esélyét, és hosszabb, egészségesebb szexuális életet biztosít, - mondd meg ezt neki.
2014. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Nem, nem hord félre, hanem ahogy belecsapódik a pisi, szerintem az csapódhat ki a csempékre. Nem úgy van, mint a locsoló:) Szóval nem oldja meg a kitámasztó a dolgot.


és most hiába írjátok, hogy üljön rá, mert nem tudom erőszakkal ráültetni... valahogy meg kellene győzni őt, de nem tudom, mert férfiatlannak érzi.

2014. júl. 31. 14:51
 8/35 anonim ***** válasza:
48%
Nem arról van szó hogy szerintem hogy nem talál bele, hanem hogy fröcsköl, még ha nem is látszik. Mindenkinek, annak is aki nem látja vagy nem vesz róla tudomást. Otthon kulturáltabb és higiénikusabb lenne ülve, de én se tudom erre rávenni a férjem. De ismerek olyat akinek sikerült :).
2014. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

A hetes jó!:) ezt megpróbálom.:)


(albérlet, nem tudunk benne kicserélni dolgokat, illetve nem akarunk, szóval csak az ő agyának kicserélése jöhet számításba:))

2014. júl. 31. 14:52
 10/35 anonim válasza:
77%

Hát ebben az esetben mondd meg neki, hogy oké, pisiljen csak állva. De akkor legyen szíves, és kétnaponta takarítsa már ki a vécét, és természetesen mossa le a csempét is. :)

Hidd el, két hét után semmi problémája sem lesz az ülve pisiléssel. ;)


Egyébként meg mi az, hogy férfiatlan? Hát nem egyedül van a vécében, amikor a dolgát végzi? Mégis kinek akarja akkor és ott bizonygatni a férfiasságát? :) Nem értem.

2014. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!