Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meg tudná valaki írni, hogy...

Meg tudná valaki írni, hogy miért van mostanában a parkoló autók elé egy vagy két flakon víz állítva?

Figyelt kérdés
Kertvárosba látom a kerítés mellett parkoló autók előtt, illetve láttam már a kertben álló gépkocsinál is egy-egy kerék elé állítva. Mi lehet az oka?
2014. szept. 1. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Lopasgatlo
2014. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz a gyors válasz, de bővebben is megírnád, hogy mi módon gátolja a tolvajt a flakon víz?
2014. szept. 1. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
erre én is kíváncsi vagyok!
2014. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Ugy latom nem tanultatok fizikat.
2014. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem viz van benne
2014. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3/5 érdeklődőnek belinkelem az időközben megtalált, igen szellemes választ

[link] )

"Ha valaki küzd a nyestekkel, akkor találtam egy jó megoldást. Kétkedve fogadtam az ötletet, de mivel nem került semmibe a riasztásuk, így mondom 1 próbát megér. Lényeg, hogy ezek a kis dögök kikezdték a kocsimat. Első körben elrágták a gyújtáskábelt, és kinyírtam emiatt a katalizátort... Oks! Ez még semmi! elkezdte kizabálni a kocsiból a motorház szigetelést... Ekkor olvasgattam trükköket, és jött ez a vizes palack módszer. Fogsz egy kólás, vagy ásványvizes palackot, megtöltöd vízzel, lezárod, és kb 30-50 centire rakod az autó orrától, vagy attól a ponttól, ahol a kis görény, akarom mondani nyest a kocsira mászik. 2 hete használom a trükköt, és bevált. Időközben a szomszédom rákérdezett, hogy itatom a kocsit, vagy ott felejtem mindig a palackot a kocsi előtt. Elmondtam a trükköt, láttam az arcán a hitetlenkedést, de másnap este már nála is kint voltak a palackok... 1 hete már ő is így parkol, én meg röhögtem, hogy esténként itatja a kocsit! Lassan az egész utcában azt látom, hogy az autók orra előtt díszeleg egy vízzel töltött műanyag flakon. Ma délután találkoztam a szerelő haverommal, akinek 1 hete szintén elmeséltem a trükköt, és azt mondta, hogy nála is bevált! Ezek után elhiszem, hogy nem csak én képzelem be! Időközben a céges skodával ma hazajöttem, és a rohadt nyest estére a tetejére szart, úgyhogy be kell újítanom egy másik flakont is, hogy megóvjam a kincstári példányt is!"


troll barátunk meg jobban tenné, ha máshol osztaná az észt, -azt a kevést, ami van neki,

...és nem víz van benne

2014. szept. 1. 17:14
 7/8 anonim válasza:
azért hogy a nyestek ne rágják meg az autót :) elvileg távoltartja őket a kocsitól :)
2014. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mustafa33 ***** válasza:
A nyest húsevő, esetleg elviszi a nyulat vagy a csirkét, de miért rágna kábelt????
2014. szept. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!