Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért viselkednek így a...

Miért viselkednek így a romák? Klikk és itt van hogy mire gondolok.

Figyelt kérdés

Én személyszerint nem ártottam romáknak. Nem vagyok fajgyülölő, rasszista. Nincsenek előítéleteim, nem általánosítok. Mégis miért van ennyi elenségeskedő roma.

És ezek a romák miért utálnak minden magyart, miért hangoztatják?

Mi okuk van? Pl engem mi okuk van utálni mikor én az elején említettek szerint viselkedek?



ez már csak mellékes, de miért azok a legkötekedősebbek amelyikeket egy határozotabb fellépéssel is meg lehet rendíteni?


2010. jan. 19. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
ha valamelyik c. nem szereti a magyarokat akik eltartják őket meg a csőcseléküket az menjen vissza Indiába guberálni. El lehet menni még a repülőjegyet is kifizetné az ország szerintem, de csak oda...
2010. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert ilyen a természetük
2010. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Tudod, ez nem csak veled van így. Vannak olyan romák, akik becsületesek, dolgoznak, soha nem ártottak a magyaroknak, mégis utálják őket, mert romának születtek. Amíg az emberek általánosítanak, semmi nem fog megváltozni.
2010. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

persze mert ha majd minden cigánya megelőlegezem a bizalmat, akkor hipp-hopp az alja része amiből több van, akkor megváltozik? így gondolod?


nem az elnyomott tisztességes cigányok kötekednek.

2010. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

ma 19:54

én miért csak 1-2 ilyet ismerek? de őket szerintem senki sem piszkálja.

2010. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon téved, aki azt hiszi, a rendes romákat nem piszkálja senki. Épp ellenkezőleg, őket inkább merik bántani, mint az állatias fajtát, mert könnyebb olyat piszkálni, aki senkit nem bánt, mint olyat, aki sokadmagával együtt terrorizál másokat.
2010. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

az alap probléma akkor sem oldódik meg, ha azt mondjuk, hogy minden cigány tökéletes. kimondjuk, hogy van köztük tisztességes igen, de ettől még ne várd el, hogy minden egresszív fajtát pátyolgatni kezdjünk.


az értelmes tisztességes cigányok megmondják azt is, hogy a többi cigány a hibás ezért.

2010. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
van egy haverom aki roma, de magyarnak vallja magát és kialakúlt benne egy bizonyos előítélet a romákkal szemben....akkor ez már mi ha a saját fajtájukat is megtagadják , mert tudják hogy így róluk talán jobb képet alakítanak ki az emberek
2010. jan. 19. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
szerintem meg ennek az az, oka, hogy ők a kisebbség és így védekeznek. Hiába nem is bántod őket, mivel kevesebben vannak ezért nagyobb az arcuk, hogy valamilyen pozíciót birtokoljanak.
2010. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kár... mert szerintem nincsenek kevesebben... és általános suliban ahol 100% hogy többen voltak, sokkal többen, ott volt a legnagyobb a szájuk... ja és itt gimiben már én is ismerek rendes romát, és furcsa mód még senki nem bántotta ezért...
2010. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!