Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nektek mi volt a legszörnyűbb,...

Nektek mi volt a legszörnyűbb, amit valaha láttatok az interneten? Mi borított ki nagyon amit nem tudtok elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nekem van valami, de most még nem tudom leírni, várok történeteket, jöhet bármi és remélem majd képes leszek leírni, talán Ti segítetek ebben. Néha szeretném azt hinni, hogy itt semmi nem igaz, de sajnos biztosan vannak dolgok, amik igazak.
2014. nov. 6. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En direkt nem nyitok meg ilyen videokat, mondjuk 1x veletlen rakattintottam egy ilyen mexicoi kessel fejlevagosra, de idoben kileptem.
2014. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos rengeteg hamis vagy akár igaz, megbotránkoztató, borzasztó dolog kering a neten. Engem személy szerint állatkínzásos és környezetszennyezős képek - videók tudnak sokkolni. :(
2014. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is annyira a borzalmas látvány (kivégzések, megcsonkított ember/állat maradványok), hanem az ilyen weboldal felhasználóinak olcsó, gusztustalanul poénkodó megjegyzései, amik kiábrándítóak.

És akár igaz, akár trükk, a fikciónak is van valóság alapja.

2014. nov. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amit én láttam sok évvel ezelőtt, állatkínzással volt kapcsolatos, nem írom le, mert nem akarok most gondolni rá.

Akkor még nem voltak közösségi oldalak, legalább is nem tudtam róla, és e-mailén volt divat küldözgetni egymásnak jót, rosszat, így sokszor nehéz volt kiszűrni, hogy mit is nyit meg az ember. Manapság már én sem kattintok gyanús címekre, linkekre. Haragszom arra is, aki ilyeneket átküld, hogy ilyennel terheli az ember lelkét.

2014. nov. 7. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Korábban sem szerettem az erőszakot, de mióta gyerekünk született egyszerűen nem tudom hová tenni, ha gyerekeket bántanak vagy molesztálnak. (volt, hogy sok kattintgatás közben véletlenül ilyenbe botlottam) Nem vagyok én egy túlérzékeny széplélek, de ha ilyesmit látok, hallok, olvasok azt nehezen dolgozom fel.
2014. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Philosophy of a Knife trailere. Napokig nehezen aludtam, főleg, hogy tudtam, hogy igaz történeten alapul.

Egyébként empatikus embernek tartom magam a való életben, de (sajnos) simán megnézek lefejezős videóktól kezdve bármit. Ami eléggé kiborít még az az állatkínzás, olyan videókat nem is nézek sosem.

2014. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Olyan videót láttam, ahol tetoválják a kisbabát, az meg ordít és szenved. Na azt nem fogom elfelejteni!
2014. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!