Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek a britek lusták...

Szerintetek a britek lusták és a magyarok szeretnek rabszolga munkákat végezni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű mindkét fél kihasználja a körülmények adta lehetőségeket.

Magyarországon szándékosan alacsonyan van tartva a minimálbér, ezért a magyar él azzal a lehetőséggel hogy a nyugati oszágokban keres munkát. A britek szintén élnek a lehetőséggel és amit el tudnak végeztetni minél olcsóbban, azt lehetőleg el is végeztetik.

A probléma gyökere az lehet hogy alacsony idehaza a minimálbér, ami egyrészt kivándorláshoz vezet. Odakinn meg örül a számára magas bérnek.

2014. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem. Szerintem a britek is lusták és a magyarok is, és egyikük sem szeret rabszolgamunkát végezni.

Csak a jelenlegi felállásban mások a lehetőségeink és a kilátásaink. Ez pedig sok mindent meghatároz.

2014. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert rabszolgak a magyarok?

Kimennek dolgozni, ahol nem feltetlen beszelik a nyelvet, megfelelo iskolazottsaguk nincsen, akkor rogton mendzser legyenek?

Kinai, vietnami, stb is ezt csinalja. Elmegy orszagabol, dolgozik amit adnak, amit tud, a jobb jovoert, megelhetesert.

2014. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha mérnökként nekem kéne Londonban mosogatni én is lusta lennék... Pedig lehet, hogy többet keresnék vele.
2014. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, a britek tobbsege lusta.

Es igen, a magyarok tobbsege dolgos.

De van dolgos brit es lusta magyar is.

ENNYI.

2014. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!