Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tömbházban lakó nőtársaim!...

Tömbházban lakó nőtársaim! Amikor meztelenül vagytok otthon, akkor ha ki kell lépnetek az erkélyre, akkor felhúztok magatokra valamit, van simán kimentek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én kertes házban lakom és nálunk nem gond pucéran kimenni az udvarra.
2015. júl. 8. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem akarom magam meztelenül mutogatni a szomszédoknak, nem megyek ki az erkélyre pucéran.
2015. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én néha kiszaladok ha már sötét van, de amúgy nem nagyon :)
2015. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kertes házban sem grasszálnék egy szál semmiben az udvaron. Erkélyre meg pláne nem. Nem halok abba bele, ha addig felhúzok egy nyári ruhát vagy egy szebb hálóinget.
2015. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én ki szoktam menni az erkélyre meztelenül, és napozom is az erkélyen meztelenül.
2015. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
ha cigizek, vagy teregetek, akkor egy tangát néha fel szoktam venni. néha még valami melltartó féleséget is. de pár perces kilépésekhez általában semmit. 35/N
2015. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

5

Végre egy nő aki nem szégyenli a testét, ezt szeretem. :)

2015. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, nem mutogatom magam.
2015. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma kint lenni pucéran 1-2percig az erkélyen,ha meleg van.

Nem igazán látnakmeg dolgoznak.aki mégis az látott valami szépet :)

Persze ha kint teszek-veszek percekig/órákig akkor azért felrántok valamit.

ui-napozáshoz nem,de akkor amúgy is fekszek és nem vagyok olyan látványos. Meg persze vannak praktikáim,hogy ne bámuljanak :)

2017. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!