Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi ez az undorító sz@r szöveg...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Mi ez az undorító sz@r szöveg hogy "Tudjad hány kilós vagy! " . Egyre többször hallom csak azért, mi ez az új vagy régi beszólás? Mit jelent? .

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Életembe nem hallottam még, de szerintem az lehet, hogy tudd hol a helyed.
2015. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Régi, de akkor sem az intelligencia bajnokai használták. Nagyjából azt jelenti: "Tudd, hol a helyed!".
2015. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

A 80-as években is duma volt már,amikor ipari tanuló voltam.

Egy békásmegyeri kollegám tolta mindig ezt a szöveget,aztán tőle tanulta el a sok sutyerák,aztán szép lassan elterjedt.

2015. aug. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mar 60-as evekben ment.

Nem ertem, hogy a mai fiatalok miert hiszik, hogy minden uj, hogy ok "talaltak ki/fel" mindent. Nem hallottak, hogy "minden regi uj megint"?

2015. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont ugyanaz, mint a "Tudjad, hányas a kabátod!"

:)))

2015. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon régi szöveg,de "újszülöttnek minden vicc új "


Azt jelenti hogy :ne pattogj mert én vagyok az erősebb.

2015. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felénk ezt gyerekeknek szokás mondani ha szemtelenkedik.

Nekem is mondták szüleim, meg nagyszüleim ha szemtelen voltam vagy kezet emeltem rájuk.-na nem ütöttem vágtam őket csak ha épp valami nem tetszett akkor ment az utállak és ameddig felértem kb hasig oda ütöttem.


Én is szoktam mondani a fiamnak ha épp úgy gondolja 7 éves létére hogy ő a főnök.

2015. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!