Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy színházba milyen ruhát...

Egy színházba milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés
Hogyan öltözzek fel? Szokás még földhöz érő ruhát viselni, nem teljesen bálra illőtt, csak egy pici ékszerrel kiegészítve? Nem tűnnék fel? Ugyanis lehet az emberek többsége már csak enyhe eleganciát visel, és a nadrágokat, decens kosztümöket részesítik előnybe. Nem tudom. Csak azért kérdem, mert nem szeretném felhívni magamra a figyelmet.
2015. okt. 23. 15:39
 1/2 anonim válasza:

Én azt ajánlom, hogy ne légy nagyon kirivó, havalkodó, de elegáns. A legjaobb egy egyszerű fekete ruha egy kistáskával, és egy fekete magyassarkúval/balerinacipővel. Persze szines dolgokat is felvehetsz, de én inkább pasztelszineket ajánlok, nem rikitókat. Nem kell kifejezetten estélyi, az már kicsit a túlzás kategóriába esik át. A másik végletet a farmernadrág, cicanadrág kategóriát se nagyon ajánlom. Ha nincs ruhád, akkor egy egyszerű fekete szöknya-fehár ing kombináció is tökéletes.

Legalábbis az eddigi tapasztalatain ezt mondják. :)

2015. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. okt. 23. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!