Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szegénységi bízonyítvány mit...

Szegénységi bízonyítvány mit jelent?

Figyelt kérdés

1,5 hete kezdtem a munkahelyemen.

Fáj a fogam és elég csöndes voltam, momentán meg sem szólaltam a kollégáknak, amit mondtak megcsináltam akár hellyettük is, nem mértem fel ezt az egészet csicskáztatást mert nagyon el voltam szokva a társadalomtól kb 3 évig együtt voltam a gyerekemmel, most mentem vissza gyesről.

A kollégák súgdoloztak és azt mondta egyik a másiknak hogy ennek is a szegénységi bizonyítványát tanúsítja.

E szerint engem beszéltek ki.

Elég nehézkes nekem beilleszkedni világ életemben is.

Sőt ma is érezhetően csicskáztattak megállás nélkül, én meg hülye meg is csináltam. Próbáltam a fogamra koncentrálni.

Avval próbáltam kivédeni magam hogy nagyon iszonytaosan fáj a fogam ugy hogy nem is tudtam semmire sem reagálni, úgyhogy.

Tudom ez nem mentség.

De érthető.

Azért nem minden esetben nekem kell szocializálódni hanem nekik is hozzám. Megkérdezhetteék volna hogy mi a bajom hogy ma egész nap kussolok meg gyászolok.

Akkor most tényleg hülyének vagyok nézve totálgáz?

Segítsetek nekem.

Hogy viselkedjek ezután?

Nem vesznek emberszámba azt is éreztetik velem.

hogy kell erre reagálni kérlek segítsetek nekem mert nekem most nagyon nehéz nem akarom elveszíteni a munkahelyem mert más választásom nincs hiszen köztesben dolgozom gyerekem végett-


2016. ápr. 1. 21:23
 1/1 koromarcsi válasza:

Azt javaslom, ami nekem is nemegyszer bevált, hogy kérdezd meg tőlük, hogy tudnak-e neked segíteni, mert te új vagy és nem tudod hogyan kell, mi itt a szokás, megfelel-e ahogyan végzed ezt a tevékenységet.

Ilyenkor rögtön tanítónak érzik magukat és elkezdenek oktatni, amit nyugodtan hallgass végig, de utána mindent csinálj továbbra is úgy, ahogy neked jól esik.

Ettől szokták a kollégák jól érezni magukat, te pedig nyugodt lehetsz.

2016. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!