Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik-e ajándékot adnom egy...

Illik-e ajándékot adnom egy férfi barátomnak (úgy, hogy van barátnője)?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyunk, tényleg, és már vettem is neki egy csokit. Csak egy csoki...Kedvelem, de nem akarom h félreértse. Nincs erre valami szabály? Nem szeretnék illetlen lenni, csak azért ő mégis csak egy barát :D Egy csokit megérdemel.


17/L



2016. ápr. 7. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Persze, egy csoki bárkinek belefér. Közeli barátnak még ennél komolyabb ajándék is.
2016. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm :)) Ohh, dehogy, nem adok ennél komolyabbat. Nem azért, mert nem szeretem őt, hanem mert szerintem a lányok alapból féltékenyek a barátjuk összes nő ismerősére XD nemhogy még komolya ajándékot adjak...Egy csoki belefér :)
2016. ápr. 7. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Előérzetem azt súgja, hogy ne adj neki semmiféle csokit.
2016. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. ápr. 7. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Úgy szokott lenni, hogy egy ajándékot viszonozni szoktak, arra meg az első igyekszik "ráduplázni", legalábbis újabb ajándékot adni, közben mindez egy harmadiknak jut véletlenül tudomására, az meg "véletlenül" a barátnőjének volt osztálytársa, persze, hogy elmondja neki, a barátnő pedig féltékenységből szakít vele (hiába már 3 hónapos terhes). stb. stb.

Az élet furcsa dolgokat tud produkálni, milliónyi variációban, főleg ha egyesek okot is adnak rá. Erre szokták mondani, ne kísértsd a sorsot, mert egyszer rajtad is fog csattanni.

2016. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Suzume97 válasza:
77%
Semmi probléma nincs azzal ha adsz neki egy csokit. Nagyon sok helyen ez a szokás. A csaj meg hülye lenne hogy ha féltékeny lesz rád egy csoki miatt. Még nagyobb hogyha annyira nem bízik a pasijában hogy ilyen kis dolgok miatt szakítana vele :D
2016. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan ajándékozhatsz egy csokit. Annyi buta ember van itt a neten, aki ezt direkt félreértené, de ne törődj velük, magukból indulnak ki. Feltételezzük az ismerősöd barátnőjéről azt, hogy intelligens és nincs semmi baj a csokiadással..
2016. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!