Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én 46 éves férfi vagyok, a...

Péter455 kérdése:

Én 46 éves férfi vagyok, a fogorvosom kb.30 éves Nő. Fél éve járok hozzá heti rendszerességgel. Engem nagyon feszélyez az "önözés". Én feldobhatnám a tegeződést, vagy ez egy orvossal nem illik? Egyébként a doktornő nagyon kedves, és jó fej.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem. A nő ajánlja fel a tegeződést. Illetlenség lenne, ha te előjönnél ezzel. Na meg miért kéne tegeződnöd az orvosoddal???

Semmi gond nincs a magázódással. Nem baráti társaságban vagytok. Orvoshoz mész. Az orvosával általában magázódik az ember, akkor is, ha kedves és jól kijönnek egymással.

2016. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem dobhatod fel, mivel ezt a nőnek kell kezdeményezni. Az orvosokat nem tegezzük általában. Nekem is van fura szitum ilyen téren. 41 éves nő vagyok 43 éves az orvosom, szintén nő. Magánéletben is ismerem a férje révén, bár csak ritkán találkozunk, évente kb. egyszer. Olyankor tegezem, hiszen abban a társaságban mindenki tegeződik, de ha orvoshoz megyek hozzá, akkor magázódunk egymással.
2016. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Biztos igazatok van.De!Ha ő Lászlónak szólít, én hívjam Editnek?/egyik név sem valós/
2016. ápr. 23. 11:24
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Doktornőnek szólítsd amíg meg nem kér, hogy tegezd! Már ha megkér.
2016. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem. A beosztásának megfelelően kell hívni. Pl. Doktornő.

Az én egyik dokim pl. prof xy, én professzor úrnak hívom. Ettől még nagyon közvetlen és barátságos közöttünk a viszony.

Az hogy Lászlónak hív még nem tegezés. Kedves László kérem foglaljon helyet. Ez ugyanúgy magázódás és tiszteletteljes, attól még, hogy csak a keresztnév van benne.

2016. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor marad az önözés,bár a hideg ráz tőle,inkább elfogadnám a csendőrpetut,de én utálom,ha nem tegeznek.
2016. ápr. 23. 11:37
 7/15 A kérdező kommentje:
pertut
2016. ápr. 23. 11:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Beszélj személytelenül.
2016. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
37%

Ez a kérdés vagy kamu,vagy a kérdező nettó idióta!


Pasiként,46 évesen,egy lelakott,unatkozó anyák és tini trollok által látogatott oldalon feltenni egy ilyen kérdést...én szégyenlem magam a férfiak nevében! :(

2016. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szép vagyok, fiatal, diplomás és gazdag. Na erre varrjál gombot :P
2016. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!