Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek a csúnya...

Mi a véleményetek a csúnya beszédről? Főként közösségi oldalakon.

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, de az üzenőfalán trágár dolgokat oszt meg. vagy trágár módon kommenteli. ez tükrözheti a személyiségét? vagy ne foglalkozzak vele?

2016. máj. 2. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Engem nagyon zavar. Ha valaki így nyilvánul meg, nekem rögtön az jut róla eszembe, hogy nem lehet túl intelligens.

Szerencsére nincs ilyet az ismeretségi körömben.

Egy-egy pajzán vagy trágár vicc belefér. De ha valakinek ez a szokása, hogy mindig így beszél vagy ír, az számomra vállalhatatlan.

Nem kéne ilyen férfi!

2016. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A stílus maga az ember. Kifejezi a személyiségét.
2016. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Engem nem zavar.

Mindenki azokott szerintem csúnyán beszélni, ha valami nem úgy sült el, amilyennek ő tervezte! :)

Ugyhogy nyugika !! :D

2016. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A csúnya beszédből nagyszerűen lehet következtetni az ember intelligenciájára. Tudniillik ha valaki azt hiszi, hogy a csúnya beszéd az az intelligencia hiányának a jele, az egészen biztosan nem valami okos ember.
2016. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3/4!


ha élőben tenné, annyira nem is zavarna. de a facebookon mindenki látja, s ott marad.

2016. máj. 4. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilvánosság előtt gusztustalannak tartom, de szűk ismeretségi körben én is szeretek vitriolosan viselkedni.
2016. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!