Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy nagyon közeli ismerősse...

Ha egy nagyon közeli ismerőssel vagyok és ő köszön a szomszédjának nekem is illik köszönni? Ha a párotok köszön a szomszédnak ti is köszöntök, akkor is ha lehet, hogy többet nem találkoztok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Én helyzettől függően szoktam.

Pl. megyünk az utcán, jön szembe valaki, aki annak az ismerőse, akivel megyek és köszön, visszaköszön az ismerősöm, akkor nekem sokszor időm sincs köszönni, és már elhaladnak mellettünk, mire leesik, hogy neki köszöntek

De ha nem ilyen gyors a helyzet, akkor igen.

2016. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illik köszönni. És valószínű, hogy a párod szomszédjával pl. nem csak egyszer fogsz találkozni életedben. :D
2016. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illik.
2016. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!