Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A vonaton miért veszik le...

A vonaton miért veszik le sokan a cipőjüket? Nem ciki ez?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Mert nincs aki szembe leülne hozzá és ugyanazt tenné. Hátha akkor kapcsolna.
2016. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Négy lány ült egy kabinban, egyiken sem volt cipő. Sok ilyet látni.
2016. okt. 11. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Ciki, de én nem tapasztaltam még szerencsére.
2016. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nincs benne semmi ciki, ha valaki órákon keresztül utazik, akkor kényelmetlen lehet végig cipőben lenni.
2016. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
4-es, nem vagyok kíváncsi mások lábszagára, lábaira.
2016. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Én ugyan még nem találkoztam ilyennel, de szerintem semmi ciki nincs benne. Mármint most mit izgasson hogy valaki máson van-e cipő vagy nincs? Az én szempontomból abszolút irreleváns dolog, így nem is lehet ciki.

Másrészről pedig lányok esetében el is tudom képzelni, hogy valami nem túl kényelmes lábbeliben, mondjuk valami magassarkúban flangáltak egész nap, és örülnek hogy végre megszabadulhatnak tőle, legalább ameddig a vonaton ülnek.

2016. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan. Mindenki azért veszi le a cipőjét, mert kényelmetlen. Amint úgy érzi, hogy megszabadulhat, meg is teszi. A vonat ilyen hely.
2016. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem zavar a dolog, nem ciki, én imádom, ha egy szebb nő veszi le a cipőjét. Akik vonatoznak, azok 98%-ban fürdenek, így kevésbé adnak át valamiféle bacit. Azért veszik le, mert szinte egész nap rajtuk van, vagy van valamiféle mozgásszervi betegségük és így kényelmesebb nekik - bár a fiatalabb korosztálynál ez nem állja meg a helyét.
2016. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki felrakja a lábát a szemközti ülésre /pl.én/..azért.:) persze csak ha nem látják és nincsenek sokan. aki utazott órákat érti.
2016. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, ha valaki a cipőstül teszi fel a lábát, én is leveszem, pont ez az etikus.
2016. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!