Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Érdemes lenne az ajándék...

Érdemes lenne az ajándék színházjegy árát letakarni hibajavítóval vagy filccel?

Figyelt kérdés
Páromat páros színházjeggyel lepem meg Karácsony alkalmából. A színházjegyeken két-két helyen is fel van tüntetve a vételár. Ugyebár ajándékozás esetén szokás az árat eltüntetni a címkéről. Viszont itt konkrétan az ajándékon van feltüntetve az összeg. Mi a véleményük?

2016. dec. 23. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne. A végén még problémáznak a színházban.
2016. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%
Én nem szoktam. És pl könyvön sem próbálom eltakarni. Barbárságnak tartom ilyen esetekben, amikor konkrétan az ajándékban kell kárt tennem az ár titkolása érdekében. :D egyébként ha el is takarod (remélem nem haragszol,hogy tegezve szólok hozzád:) ) egy perc alatt kiderítheti, hogy mennyibe került, ha kíváncsi rá. Egy színházjegynél könnyű kinyomozni :)
2016. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Nem hiszem, mert ez már QR kódos, műszerrel beolvasós történet. :)


2. válaszoló: Köszönöm, igazad van, akkor én sem takarom le.

Habár mellékes infó, de dupla áron vásároltam a jegyeket egy üzértől, mert mindhárom meghirdetett hónapban, az összes időpontban betelt az egész nagyterem. Ezen meg is lepődtem, nem tudtam, hogy ennyire felkapott ez a színdarab. :) De ezt persze nem szándékozom a párom orrára kötni, talán annyit megemlítek majd, hogy sokat küzdöttem érte. :D

2016. dec. 23. 21:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a válaszokat! :)
2016. dec. 23. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megcsináltam, és majdnem be sem engedtek, nagyon nézegették a jegyet, hogy mi az a fekete csík rajta.
2016. dec. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!